Trwa ładowanie...
d1l82bz

Tomasz Kin

Tomasz Kin niejednokrotnie podpadł gwiazdom za branie ich życia pod lupę Facebook.com

Tomasz Kin był ostatnim redaktorem naczelnym magazynu ”Exklusiv” do 2013 roku, a także dyrektorem kreatywnym jednej z nieistniejących już rozgłośni radiowych z siedzibą w Warszawie oraz kanału Polsat News. W ciągu lat przeprowadzania wywiadów ze znanymi osobami i komentowania ich poczynań w licznych programach porządnie zdenerwował już niejedną z nich.

Tomasz Kin – życiorys

Tomasz Kin nie może się pochwalić wyższym wykształceniem. Kariera medialna zaczęła się w jego przypadku od pracy w rozgłośni radiowej, gdzie już jako nastolatek zasiadał za mikrofonem w Radio Leliwa w Tarnobrzegu i był DJ-em. Potem przyszła kolej na zasięg większy niż lokalny: Eska, Kolor, RMF FM, Radiostacja, Antyradio, Roxy FM, Radio PiN, Polskie Radio Program I. Głos Tomasza Klina znamy m.in. z takich audycji, jak ”Teleranek”, ”Przesłuchanie”, ”Konfrontacja”, ”7 grzechów głównych”, Rezerwat””. Jego twarz natomiast mieliśmy okazję oglądać w TVP2, TVN Style, TVN Warszawa, chociażby w takich programach rozrywkowych, jak ”Pytanie na śniadanie”, ”Magiel towarzyski” (8 lat w studio dla Tomasza Kina razem z Karoliną Korwin-Piotrowską dało mu największą sławę) czy autorski ”Kinetyka”.

Tomasz Kin – książka

Tomasz Kin przepytywał gwiazdy już w programie na radiowej antenie Antyradia. Na kanwie swoich doświadczeń nawiązał współpracę z psycholożką Hanną Samson i tak powstała książka Tomasza Kina, częściowo na faktach, częściowo to czysta fikcja literacka. Siedem historii miłosnych nawiązuje do wywiadów z takimi znanymi ludźmi, jak Krystyna Czubówna, Michał Koterski, Agnieszka Chylińska, Maciej Dejczer, Renata Dancewicz czy Patrycja Woy-Wojciechowska. Pracujący jako dziennikarz radiowy i telewizyjny Tomasz Kin jest postacią kontrowersyjną i dzieli widzów, słuchaczy oraz internautów. Mistrz ciętej riposty nie owija niczego w bawełnę i m.in. dlatego uraził już niejednego, z którym rozmawiał i o którym mówił w swoich programach.

d1l82bz
Tomasz Kin
Data urodzenia

16.10.1979

Miejsce urodzenia

Tarnobrzeg

Bibliografia

Podziel się opinią

1
Share
d1l82bz
d1l82bz
d1l82bz
d1l82bz