Trwa ładowanie...
d46azgq

Tomasz Kammel

Facebook.com
Źródło: Facebook.com, fot: Tomasz Kammel

Tomasz Kammel był przez kilka lat związany z wiceprezes zarządu jednego z większych banków, Katarzyną Niezgodą.

Tomasz Kammel - biografia

Tomasz Kammel uczył się w rodzinnej Jeleniej Górze, a następnie studiował germanistykę w Zielonej Górze. Zaczął pracę w Telewizji Polskiej w 2007 roku. Tomasz Kammel ma na koncie bliską współpracę z Karoliną Korwin-Piotrowską, Beatą Sadowską, Mariuszem Kałamagą. Prowadził magazyn filmowy, ”Randkę w ciemno”, ”Wykrywacz kłamstw”, ”Teleexpress”, ”Show Express”, ”Sekrety rodzinne”, ”Pytanie na śniadanie”, ”A normalnie o tej porze”, ”Dzieciaki górą!”, ”The Voice of Poland”, ”Tylko Ty!”, a także pierwsze reality show ”Miasto marzeń”. Poza tym Tomasz Kammel prowadzi festiwale muzyczne, duże koncerty, imprezy sylwestrowe, relacjonuje rajdy samochodowe, tworzy kampanie medialne. Wziął udział w ”Tańcu z gwiazdami”, prowadził jeden ze stand upów, a także audycje radiowe.

Tomasz Kammel – trener i aktor

Tomasz Kammel zajmuje się działalnością producencką, pracuje jako scenarzysta. Można go zobaczyć w ”Kocham Cię, Polsko!”. Tomasz Kammel założył Stowarzyszenie Profesjonalnych Mówców, jest również aktywnym członkiem Polskiego Towarzystwa Trenerów Biznesu. Wykłada metodykę dziennikarstwa telewizyjnego oraz autoprezentację i wystąpienia publiczne na jednej z uczelni wyższych na Śląsku. W księgarniach możemy nabyć jedną z współtworzonych przez Tomasza Kammel książek - ”Jak występować publicznie... nie tylko w telewizji” bądź ”Dyskretny urok wystąpień publicznych” (z Piotrem Kraśko).

Tomasz Kammel wystąpił również w ”Klanie”, ”Na dobre i na złe”, ”Długim weekendzie”, ”Facetach do wzięcia”, ”Straconym czasie”, ”Ja to mam szczęście”. Nie kontynuuje kariery aktorskiej.

Tomasz Kammel
Data urodzenia

12.07.1971

Miejsce urodzenia

Jelenia Góra

Bibliografia
d46azgq

Podziel się opinią

1

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d46azgq
d46azgq
d46azgq