Trwa ładowanie...
d3o1vhc

Tobiasz Piątkowski

Tobiasz Piątkowski jest znanym komiksowym scenarzystą pl.linkedin.com

Tobiasz Piątkowski to znany scenarzysta komiksowy. Na rodzimej scenie zaistniał świetnie ilustrowaną debiutancką serią o parze policjantów.

Tobiasz Piątkowski – życiorys

Tobiasz Piątkowski ma tytuł inżyniera z Wydziału Architektury Politechniki Warszawskiej. Pracował w Platige Image jako conceptual designer i autor komiksów, obecnie od lipca 2018 roku jest dyrektorem kreatywnym związanym z firmą TENGENT, budującą tożsamość marek w studiach w Warszawie, Los Angeles oraz w Tokio. Z pełnym zaufaniem komiksy zlecają mu chociażby Muzeum Powstania Warszawskiego.

Tobiasz Piątkowski – książki

Tobiasz Piątkowski jest autorem komiksów i treści do magazynów dziecięcych. Współtworzył kilka serii komiksowych, takich jak ”48 stron” czy ”Status 7”. Na co dzień współpracuje m.in. z Robertem Adlerem, Mariuszem Zabdyrem, Markiem Oleksickim, Wiesławem Skupniewiczem, Krzysztofem Janiczem, Januszem Wyrzykowskim, Przemysławem Truścińskim. W książkach Piątkowskiego spotykają się humor oraz nierzadko absurdalne pomysły, a konwencja popkulturowa miesza się z nawiązaniami do wydarzeń i postaci historycznych.

d3o1vhc

Podziel się opinią

1
Share
d3o1vhc
d3o1vhc
d3o1vhc
d3o1vhc