Trwa ładowanie...
ddywnle

To tutaj

książka
ddywnle
Oceń jako pierwszy:
To tutaj
Tytuł oryginalny

This Must Be The Place

Forma wydania

Książka

Rok wydania
Autorzy
Kategoria
Wydawnictwo
To tutaj
Materiały prasowe

Olśniewająca powieść bestsellerowej pisarki Maggie O’Farrell, zdobywczyni Costa Book Award – wciągająca historia miłosna, która przemierzając kontynenty i przekraczając strefy czasowe, z kpiarskim humorem i głęboką wrażliwością pokazuje dzieje niezwykłego małżeństwa i niezapomnianej rodziny.
Poznajcie Daniela Sullviana, człowieka o poplątanym życiorysie. Ten żyjący w irlandzkiej głuszy nowojorczyk ma w Kalifornii dzieci, których nigdy nie widuje, a także żonę-samotniczkę, byłą gwiazdę filmową, gotową mierzyć z broni do każdego, kto pojawi się przed jej domem. Claudette, niegdyś najefektowniejsza i najbardziej osławiona kobieta kina, upozorowała swoje zaginięcie i odnalazła błogie odosobnienie na irlandzkiej farmie.
Jednak życie, które tak starannie wykuli sobie Daniel i Claudette, zostaje zakłócone, gdy do Daniela nieoczekiwanie docierają wieści o pewnej kobiecie, z którą stracił kontakt dwadzieścia lat wcześniej. To odkrycie sprowadzi go na manowce, z dala od żony, dzieci i domu. Czy miłość do Claudette wystarczy, by udało się go ściągnąć z powrotem?

ddywnle
To tutaj
Numer ISBN

978-83-8110-320-6

Wymiary

123x195

Oprawa

zintegrowana

Liczba stron

472

Język

polski

Podziel się opinią

Share
ddywnle
ddywnle
ddywnle
ddywnle
ddywnle