Trwa ładowanie...
d3vuvs2

To przecież proste! Towarzyskie umiejętności, które ułatwiają życie

książka
d3vuvs2
Oceń jako pierwszy:
To przecież proste! Towarzyskie umiejętności, które ułatwiają życie
Tytuł oryginalny

Easy Peasey. People Skills for Life

Autorzy
83-7301-925-1_78531_F.jpg
Inne
Źródło: Inne

"To przecież proste! Towarzyskie umiejętności, które ułatwiają życie" - proste, a zarazem bardzo skuteczne techniki, które sprawią, że staniesz się duszą towarzystwa.

Allan i Barbara Pease są światowej sławy ekspertami w dziedzinie stosunków międzyludzkich i mowy ciała, ich praca stała się tematem sześciu programów naukowych BBC. Osiem książek ich autorstwa, przetłumaczonych na 47 języków, sprzedało się w 16 milionach egzemplarzy. Nakładem Domu Wydawniczego REBIS ukazały się pozycje: Dlaczego mężczyźni kłamią, a kobiety płaczą, Dlaczego mężczyźni nie potrafią robić dwóch rzeczy równocześnie, a kobiety na moment nie przestają gadać, Dlaczego mężczyźni nie słuchają, a kobiety nie umieją czytać map oraz Dlaczego mężczyźni nie słuchają, a kobiety nie umieją czytać map. Testy.

Wszyscy podziwiamy osoby, które potrafią wejść do pokoju pełnego obcych ludzi i natychmiast przyciągnąć uwagę wszystkich, nawiązując interesującą rozmowę. Wszyscy pragniemy też, aby nas dostrzegano i doceniano zarówno w pracy, jak i w życiu osobistym.

Autorzy proponują niezwykle proste, a zarazem bardzo skuteczne techniki, które sprawią, że staniesz się duszą każdego towarzystwa. Radzą ., jak:

- z łatwością nawiązywać kontakty i poszerzać grono przyjaciół;

- zaczynać i podtrzymywać konwersację oraz być uważnym słuchaczem i ciekawym rozmówcą;

- umiejętnie postępować ze współpracownikami i podwładnymi, aby wywierać na nich wpływ i uzyskiwać oczekiwane przez siebie rezultaty.

Dzięki tej książce przyswoisz sobie życiowe strategie, które zapewnią ci towarzyski (i nie tylko!) sukces w każdej sytuacji.

d3vuvs2
To przecież proste! Towarzyskie umiejętności, które ułatwiają życie
Numer ISBN

83-7301-925-1

Wymiary

150x220

Gatunek

Psychologia,Poradniki,Psychologia,Poradniki

Oprawa

1

Liczba stron

172

Inne wydania

Poznań - 2014-01-29

Podziel się opinią

Share
d3vuvs2
d3vuvs2
d3vuvs2
d3vuvs2