Trwa ładowanie...
d2ktkkz
d2ktkkz
d2ktkkz
d2ktkkz
d2ktkkz

To, co bliskie sercu

książka
d2ktkkz
Oceń jako pierwszy:
d2ktkkz
To, co bliskie sercu
Tytuł oryginalny

Things You Save in a Fire

Forma wydania

Książka

Rok wydania
Autorzy
Kategoria
Wydawnictwo
d2ktkkz
To, co bliskie sercu
Materiały prasowe

Cassie Hanwell wiedzie spokojne i poukładane życie. Pracuje w straży pożarnej w teksańskim mieście Austin i jako jedna z nielicznych kobiet regularnie uczestniczy w wielu akcjach. Pewnego dnia niespodziewany telefon od matki burzy jej spokój. Poważnie chora kobieta, która przed laty porzuciła męża i córkę, teraz potrzebuje jej pomocy.

Staroświecka jednostka strażacka w Massachusetts, gdzie przenosi się Cassie, w niczym nie przypomina jej poprzedniego miejsca pracy. Brakuje funduszy i nowoczesnego sprzętu, a nowi koledzy są nieokrzesani i mają swoje grubiańskie zwyczaje. Nie są zachwyceni, gdy do ich męskiego zespołu dołącza kobieta. Sumienna i obowiązkowa Cassie staje przed dużym wyzwaniem: musi odnaleźć się w nowym środowisku, a oprócz tego naprawić relacje z matką i uporać się z koszmarami z przeszłości. Na jej drodze staje też zabójczo przystojny strażak, przez którego trzymanie się zasady: "Nigdy nie umawiaj się z nikim z pracy" może się okazać niewykonalne.

Wkrótce uczucia do kolegi z jednostki okażą się jej najmniejszym zmartwieniem. Splot dramatycznych wydarzeń wystawi odwagę Cassie na próbę. Czy dziewczyna okaże się wystarczająco silna i zdeterminowana, by zawalczyć o to, co dla niej najważniejsze?

d2ktkkz
To, co bliskie sercu
Numer ISBN

978-83-287-1384-0

Wymiary

130x200

Oprawa

miękka ze skrzydełkami

Liczba stron

480

Język

polski

d2ktkkz

Podziel się opinią

Share
d2ktkkz
d2ktkkz
d2ktkkz
d2ktkkz
d2ktkkz
d2ktkkz