Trwa ładowanie...
d29kt43
21-03-2022 15:00

Thorgal: Młodzieńcze lata. Sinozęby. Tom 7

książka
Oceń jako pierwszy:
d29kt43
Thorgal: Młodzieńcze lata. Sinozęby. Tom 7
Tytuł oryginalny

La jeunesse de Thorgal, La dent bleue

Forma wydania

Książka

Rok wydania
Kategoria
Wydawnictwo
Seria
Materiały prasowe
Źródło: Materiały prasowe

Siódma część serii fantasy opisującej młodość Thorgala, bohatera żyjącego wśród wikingów Północy, lecz pochodzącego z rodu kosmicznych podróżników.
Aaricia zostaje uratowana na morzu przez statek dyplomatów arabskich, którzy zmierzają do Danii, na dwór Haralda Sinozębego. Dowiedziawszy się o tym, Gandalf obiecuje sowitą nagrodę za odnalezienie córki i sprowadzenie jej do domu. Wraz z wyprawą poszukiwawczą wyrusza Thorgal, jednak droga do Haithabu, stolicy Sinozębego, okazuje się najeżona samymi niebezpieczeństwami. Tymczasem arabscy wysłannicy nie zostają podjęci w Danii zgodnie z zasadami dyplomacji, przez co także Aaricia znajduje się w trudnej sytuacji. Szybko okazuje się, że wszyscy bohaterowie wpadają w sam środek duńskich spisków związanych z walką o władzę...
Autorami serii Thorgal: Młodzieńcze lata są francuski scenarzysta Yann Le Pennetier oraz rosyjski rysownik Roman Surżenko. Oprócz tego cyklu wspólnie tworzą też inną historię z uniwersum Thorgala – Louve, opowiadającą o przygodach córki ciemnowłosego wikinga.

Thorgal: Młodzieńcze lata. Sinozęby. Tom 7
Numer ISBN

978-83-281-5285-4

Wymiary

215x290

Oprawa

twarda

Liczba stron

48

Język

polski

d29kt43

Podziel się opinią

Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d29kt43
d29kt43
d29kt43
d29kt43