Trwa ładowanie...

The Reunion brawurowy kryminał YA w stylu serialu The White Lotus i filmu Glass Onion

Od kilku lat na rynku księgarskim w Polsce i na całym świecie obserwujemy rozkwit literatury młodzieżowej przeznaczonej dla osób u progu dorosłości – Young Adult i New Adult. Warto wiedzieć, że tytuły YA to nie tylko stereotypowo kojarzące się z tą grupą romanse i powieści fantasy. Na półkach YA w księgarniach można znaleźć również rasowy kryminał.

Materiał sponsorowany przez HarperCollins
  Źródło: Adobe Stock
d4arosr
d4arosr

The Reunion autorstwa uznanej autorki kryminałów Kit Frick to mistrzowsko skonstruowany thriller na miarę znanych serialu "The White Lotus" czy filmów "Glass Onion" i "Na noże". Wakacje w rajskim meksykańskim kurorcie, mające być okazją do zacieśniania więzi między członkami patchworkowej rodziny przybierają mroczny obrót. To opowieść, w której każdy jest podejrzany…

Książka wydana nakładem HarperYA pojawi się w księgarniach 13 marca 2024 roku.

The Reunion to intrygujący kryminał z elementami dramatu. Kit Frick stworzyła wyjątkowy, rozrywkowy thriller dla młodych miłośników i miłośniczek tajemniczych zwrotów akcji. Do polskiego wydania w tłumaczeniu Anny Hikiert-Berezy, wydawca dołączył niespodziankę w postaci egzotycznie pachnącego skrzydełka książki.

Jedenastu Mayweatherów wyjechało na wakacje, do domu wróciło dziesięciu...

d4arosr

Najmocniej przepraszamy za zakłócanie Państwa pobytu w La Maravilla Resort w Cancún. Niestety, jesteśmy zmuszeni poinformować Państwa o trwających poszukiwaniach jednego z gości kurortu, który zaginął wczoraj wieczorem podczas prywatnej imprezy zaręczynowej na tarasie Vista Hermosa. Jednocześnie pragniemy zapewnić, iż nie jest to absolutnie żaden powód do niepokoju. Liczymy na szybkie i szczęśliwe zakończenie poszukiwań – będziemy na bieżąco informować o ich przebiegu wszystkich naszych szanownych gości.

Do tego czasu na terenie hotelu mogą pojawić się umundurowani funkcjonariusze policji, którzy prowadzą dochodzenie w tej sprawie. Uprzejmie prosimy o zachowanie spokoju! Zgodnie z poleceniem Policía Federal Ministerial pracownicy La Maravilla nie są upoważnieni do ujawniania dalszych informacji na temat zaginionego gościa ani okoliczności związanych z poszukiwaniami. Mamy nadzieję, że ich wysiłki przyniosą szybki i pomyślny rezultat, i życzymy miłego dalszego pobytu w pięknym Cancún!

  materiały partnera
Źródło: materiały partnera
Opinie o książce The Reunion: 

Myślałem, że w swoim życiu przeczytałem wszystko (bo tak wiekowy jestem! ;))... Jednak wtedy odkryłem thriller YA i tu wchodzi cały na (nie)biało Reunion! Szukaliście czegoś, co pachnie wakacjami, relaksem i błogością? Ten zapach to tylko pozory. Pod słodkim aromatem egzotycznych owoców kryje się zatęchła woń tajemnic i skrywanych żali. Ktoś musi zginąć... Daj się porwać wirowi zdarzeń i odkryj sekrety (pozornie idealnej) rodziny Mayweatherów. Paweł Truskolaski @to_ten_truskolaski

d4arosr

"The Reunion" to wakacyjny, młodzieżowy thriller dla fanów klimatów w stylu serialu "Biały Lotos". Już od początku wiemy, CO się wydarzyło, ale czytając książkę, próbujemy dowiedzieć się JAK do tego doszło ;) Wielu narratorów, a każdy z nich ma jakiś sekret, którego nie chce ujawnić. Ciekawe, czy rozgryziecie tę intrygę, zanim książka dobiegnie końca! Ja naprawdę świetnie się bawiłam podczas czytania :) Ola Świderska @pop.books

"The Reunion" to strzał w dziesiątkę! Świetnie poprowadzona wieloosobowa narracja, ciekawi bohaterowie, no i oczywiście cudowny Meksyk. Tutaj każdy z Mayweatherów skrywa wiele tajemnic. A to jest to, co lubię! Do ostatnich stron zastanawiałam się KTO?! Trzymający w napięciu, sprawiający, że do końca nic nie jest pewne, thriller. Martyna Urbaniak @babkazbiblioteki

Chciałabym w tej krótkiej notce zawrzeć mój cały podziw dla tej książki, bo jestem jej absolutną wielbicielką. Trochę czuję się jak po przejechaniu się kolejką górską, zostałam porwana w wir wydarzeń, wciągnięta emocjonalnie w każdym możliwym stopniu i gdy już wysiadłam, nie mogę uwierzyć, że to koniec, a jednocześnie jestem zakochana we wrażeniach, które dostarczyła mi ta historia. Aleksandra Zawadzka @mooncharm.books

d4arosr

HarperYA – nowy gracz na rynku Young Adult

HarperYA - nowy imprint wydawnictwa HarperCollins Polska. Powstał w odpowiedzi na rosnące zainteresowanie książkami z nurtu Young Adult. W ofercie wydawniczej będą pojawiać się książki zagranicznych i polskich autorów i autorek. Dobrze przyjmowanie przez czytelników i czytelniczki tytuły Young Adult i New Adult pojawiały się w ofercie HarperCollins już wcześniej. The Reunion jest pierwszą książką wydaną z logo HarperYA.

  materiały partnera
Źródło: materiały partnera

O książce:

d4arosr

The Reunion

Autor: Kit Frick

Tłumaczenie: Anna Hikiert-Bereza

Oprawa: miękka

Objętość: 344 strony

Format: 145x215

Cena: 46,99

ISBN: 978-83-276-8758-6

Grupa docelowa: +16 lat

Premiera: 13.03.2024

Kit Frick to uznana autorka thrillerów dla młodzieży i dorosłych. Tym razem proponuje nam thriller YA na miarę znanych serialu "The White Lotus" oraz filmu "Glass Onion".

Jedenaście osób wyjechało na wakacje, do domu wróciło dziesięć. Rodzina Mayweatherów postanawia spędzić zimowy urlop w ciepłym, meksykańskim hotelu w Cancun. Okazją do rodzinnego zjazdu są zaręczyny mamy rodzeństwa Addison i Masona z tatą Theo.

d4arosr

Narzeczeni liczą, że wyjazd będzie dobrą okazją do poznania się i integracji dzieci. Tymczasem okazuje się, że każdy z jedenaściorga członków rodziny ma coś do ukrycia, atmosfera gęstnieje z godziny na godzinę. Kiedy pod koniec wspólnego tygodnia dochodzi do śmierci jednego z uczestników zjazdu, każdy jest podejrzany.

Dla Mayweatherów to miał być tydzień w raju, jednak okazuje się, że więzi rodzinne bywają śmiertelnie niebezpieczne.

Materiał sponsorowany przez HarperCollins
d4arosr
d4arosr