Trwa ładowanie...
d28ndzd
05-09-2013 00:00

Testament Judasza

książka
Oceń jako pierwszy:
d28ndzd
Testament Judasza
Tytuł oryginalny

El legado de Judas

Rok wydania
Autorzy
Inne
Źródło: Inne

Zgodnie z przekazami biblijnymi i świadectwami, które nie weszły do kanonu Nowego Testamentu, Judasz dostał za zdradę Jezusa trzydzieści srebrników pochodzących ze skarbca Świątyni Jerozolimskiej. Okazuje się, że siedem z nich przetrwało do obecnych czasów i stanowią talizmany bogactwa i dobrobytu. Monety, które do tej pory znajdowały się w posiadaniu siedmiu bogatych rodów, zostały ukryte, ponieważ niebezpieczna organizacja Fusang postanowiła zdobyć je dla siebie.

Piękna Solstice Bloomberg wraz ze swoim bratem Sondre – ze znanych jedynie sobie powodów – próbują temu zapobiec. Okazuje się, że w prawdziwym Testamencie Judasza zakodowano informacje o miejscach ukrycia srebrników.

Wartka akcja przenosi się z jednej metropolii do drugiej, niebezpieczeństwo czyha na bohaterów z każdej strony, a ofiar śmiertelnych też nie brakuje.

Wydarzenia osadzone w teraźniejszości przeplatają się z fragmentami testamentu napisanego przez Judasza Iskariotę, w którym trzynasty apostoł tłumaczy swoją wersję wydarzeń sprzed wieków.

Testament Judasza
Numer ISBN

978-83-11-12849-1

Wymiary

145x205

Gatunek

Thriller,Powieści i opowiadania

Oprawa

1

Liczba stron

240

d28ndzd

Podziel się opinią

Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d28ndzd
d28ndzd
d28ndzd