Trwa ładowanie...
d4opcdz
11-12-2012 00:00

Teoria wyborów

książka
Oceń jako pierwszy:
d4opcdz
Teoria wyborów
Rok wydania
Autorzy
Inne
Źródło: Inne

„Teoria wyborów” to sprawozdanie z podroży, jaką odbywa niemal każdy z nas, aby przygotować się do dokonania właściwego wyboru po śmierci. Książka stanowi próbę odpowiedzi na zadawane od tysiącleci pytanie, czym jest życie po śmierci? Czym rożni sie niebo od piekła, na czym polega kara?

Umysł uwolniony z ziemskich ograniczeń stanie przed koniecznością dokonania wyboru na całą wieczność. Jak bardzo perspektywa zmiany czasu wpłynie na nasze postrzeganie rzeczywistości? Jeśli nasze życie jest rodzajem więzienia, z którego jedyną ucieczką jest śmierć, dlaczego tak bardzo się jej obawiamy, zamiast czekać na nią jak na zbawienie?

Dlaczego po śmierci nie staniemy się innymi ludźmi, niż jesteśmy za naszego życia, a jedynie zmianie ulegną niektóre aspekty naszej egzystencji? Czym jest stwórca i dlaczego nie zależy mu na tym, by kontrolować nasze życie?

Teoria wyborów
Numer ISBN

978-83-7722-466-3

Wymiary

130x210

Gatunek

Literatura popularnonaukowa,Filozofia i etyka,Eseje,Religia i religioznawstwo

Oprawa

1

Liczba stron

470

Podziel się opinią

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4opcdz
d4opcdz
d4opcdz
d4opcdz

Pobieranie, zwielokrotnianie, przechowywanie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie treści dostępnych w niniejszym serwisie - bez względu na ich charakter i sposób wyrażenia (w szczególności lecz nie wyłącznie: słowne, słowno-muzyczne, muzyczne, audiowizualne, audialne, tekstowe, graficzne i zawarte w nich dane i informacje, bazy danych i zawarte w nich dane) oraz formę (np. literackie, publicystyczne, naukowe, kartograficzne, programy komputerowe, plastyczne, fotograficzne) wymaga uprzedniej i jednoznacznej zgody Wirtualna Polska Media Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie, będącej właścicielem niniejszego serwisu, bez względu na sposób ich eksploracji i wykorzystaną metodę (manualną lub zautomatyzowaną technikę, w tym z użyciem programów uczenia maszynowego lub sztucznej inteligencji). Powyższe zastrzeżenie nie dotyczy wykorzystywania jedynie w celu ułatwienia ich wyszukiwania przez wyszukiwarki internetowe oraz korzystania w ramach stosunków umownych lub dozwolonego użytku określonego przez właściwe przepisy prawa.Szczegółowa treść dotycząca niniejszego zastrzeżenia znajduje siętutaj