Trwa ładowanie...
d3kloi3
30-05-2011 00:00

Temperance Brennan 6. Nagie kości

książka
Oceń jako pierwszy:
d3kloi3
Temperance Brennan 6. Nagie kości
Tytuł oryginalny

Bare Bones

Rok wydania
Autorzy
Inne
Źródło: Inne

Jest upalne lato. W Charlotte Dr. Temperance Brennan – ekspert w dziedzinie antropologii sądowej, oczekuje na swe pierwsze od lat wakacje. Wszystko wydaje się być gotowe, kiedy nagle zaczynają pojawiać się kości. W żelaznym piecyku na drewno zostają odnalezione zwęglone zwłoki noworodka. Jego matka – Tamela Banks, która sama jest jeszcze dzieckiem, znika w niewyjaśnionych okolicznościach.

Słoneczne popołudnie. Na polu kukurydzy w Północnej Karolinie, rozbija się niewielki samolot. Ciała pilota i pasażera są tak spalone, że ciężko je zidentyfikować. Najbardziej zagadkowe są jednak kości, znalezione na dalekiej farmie nieopodal Charlotte. Co takiego odkopał pies pani antropolog – Boyd? Wydaje się, że szczątki należą do zwierzęcia, jednak analiza laboratoryjna odkrywa szokującą prawdę.

Jaką historię opowiedzą kości? Analizy zdjęć rentgenowskich i badania DNA są bardzo niejasne Kto usiłuje powstrzymać Tempe przed poznaniem odpowiedzi? Ktoś ją śledzi. Trzeba go powstrzymać, zanim będzie za późno. Z zadziwiającą autentycznością, na jaką mogą sobie pozwolić jedynie eksperci z dziedziny antropologii sądowej, Nagie kości poruszają istotne kwestie i do samego końca budzą w czytelniku grozę.

Temperance Brennan 6. Nagie kości
Numer ISBN

978-83-60504-87-1

Wymiary

125x195

Gatunek

Thriller,Powieści i opowiadania

Oprawa

3

Liczba stron

488

d3kloi3

Podziel się opinią

Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3kloi3
d3kloi3
d3kloi3