Trwa ładowanie...
dg1hwmr

Telbit Wydawnictwo

Wydawnictwo TELBIT powstało w 1995 roku i jest firmą rodzinną.

TELBIT od początku działalności specjalizuje się między innymi w opracowaniu informatorów i poradników edukacyjnych. Oznacza to, że punktem honoru firmy i wszystkich jej pracowników jest przykładanie ogromnej uwagi do rzetelnego traktowania Czytelników. Przykładamy bardzo dużą uwagę do tego, aby publikowane przez nas informacje były aktualne i prawdziwe.

Do naszego zespołu dobieramy osoby odpowiednio przygotowane pod kątem zawodowym, potrafiące wnieść do pracy Wydawnictwa nowe wartości i treści, jak również godnie reprezentować je na zewnątrz. Średnia wieku pracowników oscyluje w granicach trzydziestu lat.

Jest to więc zespół młody, ale fachowy, ambitny i rozwojowy. Wszystkie pozycje Wydawnictwa charakteryzują się wyjątkowym, niepowtarzalnym stylem, dzięki czemu są rozpoznawalne na rynku wydawnictw edukacyjnych i nie tylko.

Poza działalnością wydawniczą w zakresie publikacji i dystrybucji książek, realizujemy również projekty specjalne, takie jak wysokonakładowy magazyn dla maturzystów Czas na Studia, akcja Bezpłatna informacja edukacyjna, czy współpraca z Model European Parliament.

W ostatnich dwóch latach Wydawnictwo TELBIT znacznie poszerzyło swoją ofertę. Planowany jest dalszy, dynamiczny rozwój firmy.

dg1hwmr
Telbit Wydawnictwo
Rok powstania

1995

Adres

ul. Żegańska 36

Kod i miasto

Warszawa

Numer telefonu

(+48 22) 331 84 90

Numer faksu

(+48 22) 331 44 84

Adres WWW strony internetowej

http://www.telbit.pl/

Podziel się opinią

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dg1hwmr
dg1hwmr
dg1hwmr