Trwa ładowanie...
d43tm17
14-12-2015 00:00

Teddy i Emilie 1. VIP room

książka
Oceń jako pierwszy:
d43tm17
Teddy i Emilie 1. VIP room
Tytuł oryginalny

VIP-rummet

Rok wydania
Autorzy
Wydawnictwo
Inne
Źródło: Inne

Najdan, nazywany Teddym, po ośmiu latach wychodzi z więzienia. Jest innym człowiekiem i chce zerwać z kryminalnym półświatkiem. Ale jest też zupełnie spłukany. Oferty pracy z urzędów zatrudnienia to jakiś żart, musi więc zamieszkać u siostry i żadne z nich nie tryska z tego powodu szczęściem. Sytuacja wymyka się spod kontroli, gdy Teddy’ego odwiedza komornik z wiadomością o jego starych długach.

Teddy nieoczekiwanie dostaje propozycję: ma pomóc wyśledzić porywacza młodego biznesmena, którego rodzice zamiast iść na policję, zwracają się o pomoc do biura adwokackiego. Teddy chce być jak najdalej od kryminalnych spraw, ale komornik depcze mu po piętach, przyjmuje więc zlecenie. Jego partnerką zostaje młoda wschodząca gwiazda adwokatury, Emelie. Trudno o bardziej komiczną parę detektywów, nie pasują do siebie pod żadnym względem, ale dobrze im się razem pracuje. Wkrótce trafiają na ślad porwanego, którego przeszłość okazuje się niezbyt kryształowa.

Od tego, czy Emelie dobrze wykona zadanie, zależy jej kariera, Teddy chce po prostu pozbyć się długów. Ale czy dlatego go wybrano? Szef firmy adwokackiej wie o nim coś, czego nie wie nikt inny…

Teddy i Emilie 1. VIP room
Numer ISBN

978-83-64700-97-2

Wymiary

135x210

Gatunek

Powieści i opowiadania,Kryminał

Oprawa

1

Liczba stron

496

d43tm17

Podziel się opinią

Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d43tm17
d43tm17
d43tm17