Trwa ładowanie...
d1sjbz4
07-05-2014 00:00

Tatulo

książka
Oceń jako pierwszy:
d1sjbz4
Tatulo
Tytuł oryginalny

Daddy Love

Rok wydania
Autorzy
Inne
Źródło: Inne

Tatulo to szokujące i mroczne studium psychologiczne pedofilii – zjawiska, które wciąż pozostaje w kręgu tematów tabu. Oates daje czytelnikowi okazję do wejrzenia w świat oprawcy i ofiary, odczytania ich myśli i zachowań. Niezwykle sugestywna, dziennikarska narracja oraz drastyczne, brutalne opisy wzbudzają emocje i nie pozwalają oderwać się od lektury.

Wycieczka do centrum handlowego miała być świetną zabawą dla kilkuletniego Robbiego i jego matki. Jednak ani Dinah, ani jej mąż Whit nie spodziewali się, że ich świat skończy się w ciągu jednego przedpołudnia. Tego dnia ich syn został porwany, a Dinah niemalże zginęła, próbując gonić porywacza. Trwale okaleczona, przykuta do szpitalnego łóżka, musiała stawić czoło najbliższym i światu, w którym nie było już Robbiego.

Rodzice chłopca nie wiedzieli, że to Bóg wybrał Robbiego na kolejnego syna Chestera Casha. I że zadaniem Chestera Casha, Tatula, było odebrać chłopca matce, która nie kochała go i nie potrafiła ochronić. Dinah i Whit nie zdawali sobie sprawy, że ich Robbie zginął, a narodził się Gedeon – pokorny i posłuszny Syn, dla którego życie i miłość stały się największymi przekleństwami.

Tatulo
Numer ISBN

978-83-280-0917-2

Wymiary

125x195

Gatunek

Obyczajowe,Powieści i opowiadania

Oprawa

6

Liczba stron

288

Podziel się opinią

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1sjbz4
d1sjbz4
d1sjbz4