Trwa ładowanie...
d2nqkrk
15-04-2010 00:00

Tajemnice dawnej medycyny, magii i erotyki

książka
Oceń jako pierwszy:
d2nqkrk
Tajemnice dawnej medycyny, magii i erotyki
Autorzy
Wydawnictwo
Inne
Źródło: Inne

Pięć lat minęło od czasu, gdy wydanie Tajemnic starodawnej medycyny i magii pojawiło się na rynku czytelniczym. Książka uzyskała wówczas pochlebne recenzje zarówno najpoczytniejszych polskich gazet, jak i najpopularniejszych periodyków, co spowodowało, że błyskawicznie zniknęła z półek księgarskich.

Obecne wydanie wzbogacono o nowe zdjęcia i fragmenty tekstu. Zmieniono również tytuł, by pełniej odpowiadał zawartości opracowania - dodano erotykę, gdyż jest to strona życia mocno związana zarówno z medycyną, jak i z magią.

Tajemnice dawnej medycyny, magii i erotyki Jana Niżnikiewicza mogą stanowić przepiękny i elegancki prezent gwiazdkowy - dla każdego, kto interesuje się związkami medycyny z magią … i miłością, a także dla tych wszystkich, którzy chcieliby zastanowić się przez chwilę nad historią ludzkich poczynań.

Dzięki tej książce czytelnik odkryje mało znane obszary dawnej medycyny i seksu, ich powiązania z szamanizmem i magią ukazane w kontekście tak mitologiczno-religijnym, jak i historyczno-kulturowym.

Dodatkowym walorem jest piękne wydanie publikacji. Jest to album z kolorowymi zdjęciami i rycinami, wszystko ukazane na kredowym papierze, zamknięte w twardej oprawie i szyte nićmi. Serdecznie polecamy

Tajemnice dawnej medycyny, magii i erotyki
Numer ISBN

978-83-609-4568-1

Wymiary

240x310

Gatunek

Albumy,Parapsychologia i ezoteryka

Oprawa

6

Liczba stron

328

Podziel się opinią

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2nqkrk
d2nqkrk
d2nqkrk