Trwa ładowanie...
ycipk-bcwpxk
ycipk-bcwpxk

Sześć sekund

książka
Trwa ładowanie...
Sześć sekund
Tytuł oryginalny

Six Seconds

Rok wydania
Autorzy
ycipk-bcwpxk
szesc-sekund.jpg
"__wlasne

Samara jest angielską pielęgniarką, która wraz z mężem i synem mieszka w Iraku. Pewnej nocy zamaskowani żołnierze zabijają jej bliskich. Kobieta, uznając, że zbrodni dokonali Amerykanie, poprzysięga zemstę. Zwabiona przez arabską organizację terrorystyczną i odurzona narkotykami zgadza się zostać zamachowcem. W realizacji jej zbrodniczych planów ma jej pomóc Amerykanin, któremu przypadkowo uratowała życie.

Małżeństwo mieszkającej w Kaliforni Maggie przeżywa kryzys. Jej mąż po powrocie z Iraku, gdzie był kierowcą, staje się coraz bardziej obcy i agresywny. Pewnego dnia znika wraz z ich 9-letnim synem. Zrozpaczona kobieta razem z policjantem Danielem wyrusza na poszukiwania i dociera do Montany, gdzie akurat ma przyjechać papież.

Daniel nieprzypadkowo poznaje Maggie. Będąc nad górską rzeką, ratował tonącą dziewczynkę, która zmarła w jego ramionach. Wkrótce odnaleziono ciała innych członków jej rodziny. Śledczy myślą, że ich utonięcie to nieszczęśliwy wypadek, jakie zdarzają się w górach. Jednak Daniel usłyszał od dziewczynki słowa, które pozwalają mu przypuszczać, że to nie był wypadek. Podejmuje śledztwo. Tropy prowadzą go do Kalifornii…

Zobacz oficjalną stronę książki!

Sześć sekund
Numer ISBN

978-83-238-6653-4

Wymiary

140x200

Gatunek

Thriller,Powieści i opowiadania

Oprawa

1

Liczba stron

412

ycipk-bcwpxk

Podziel się opinią

Share

Bądź z nami na bieżąco

tick Lubię to

na Facebooku

ycipk-bcwpxk
ycipk-bcwpxk
ycipk-bcwpxk
ycipk-bcwpxk