Trwa ładowanie...
dw83i7x
22-02-2012 00:00

Szansa na życie

książka
Oceń jako pierwszy:
dw83i7x
Szansa na życie
Tytuł oryginalny

The Courage Tree

Autorzy
"__wlasne
Źródło: "__wlasne

Jedynym marzeniem ośmioletniej Sophie Donohue jest być jak inne dziewczynki. Jej matka Janine z ociąganiem zgadza się, by córka razem z zastępem zuchów pojechała na dwudniowy biwak. Dziewczynka z wyjazdu nie wraca.

Wbrew swym pragnieniom Sophie nie jest jednak zwykłą ośmiolatką. Cierpi na rzadką chorobę, a Janine, podejmując ostatnią próbę uratowania jej życia, wpisała córkę na eksperymentalną terapię, pomimo ostrych sprzeciwów swoich rodziców i byłego męża. Bez leku Sophie długo nie przetrwa; matczyna intuicja podpowiada Janine, że jej córka żyje, ale czasu jest niewiele.

Głęboko w lasach Wirginii toczy się inny dramat. Sophie znajduje schronienie w chacie Zoe, która walczy o uratowanie własnej córki, skazanej za morderstwo. Dręczona wyrzutami sumienia, że nie poświęcała Marti czasu, kiedy ta była mała, bo bez reszty zajmowała się własną karierą aktorską, teraz przygotowała plan ucieczki córki z więzienia, któremu poważnie zagraża pojawienie się Sophie. Obie matki, Zoe i Janine, z wielką determinacją dążą do uratowania swych córek, ale może się to udać tylko jednej z nich.

Szansa na życie
Numer ISBN

978-83-7839-038-1

Wymiary

130x200

Gatunek

Obyczajowe,Powieści i opowiadania

Oprawa

3

Liczba stron

408

Podziel się opinią

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dw83i7x
dw83i7x
dw83i7x