Trwa ładowanie...
d307vmd

Latkowski chce wydać książkę o Zatoce Sztuki. Wydawnictwo się wycofało

Wydawca, który miał opublikować książkę Latkowskiego o pedofilii wśród celebrytów, wycofał się. Autor się nie poddaje.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Sylwester Latkowski chce wydać książkę
Sylwester Latkowski chce wydać książkę (ONS)
d307vmd

"Nic się nie stało" to najnowszy film dokumentalny Sylwestra Latkowskiego. Dziennikarz zgłębił temat afery, do której rzekomo miało dojść w sopockim klubie Zatoka Sztuki. Lokal był regularnie odwiedzany przez celebrytów z całej Polski. Produkcja Telewizji Polskiej miała opowiadać o procederach pedofilskich, których dopuszczano się w nadmorskim lokalu. Świadkami tych tragicznych zdarzeń miało być wiele polskich gwiazd.

Wielu wydało już wyrok. Borys Szyc dostaje pogróżki przez Latkowskiego

Film Latkowskiego od początku wzbudza wiele skrajnych opinii. Wielu zarzuca mu, że zamiast przedstawić dowody w sprawie powiązania celebrytów z pedofilami, rzuca bezpodstawnymi oskarżeniami.

d307vmd

Teraz Latkowski poinformował na Facebooku, że napisał książkę o wydarzeniach, jakie miały miejsce w Zatoce Sztuki. Jednak wydawca się wycofał.

"Zawsze możesz powiedzieć: 'ja zrobiłem swoje, a teraz od was zależy, co jest dla was ważne: komfort celebryty, czy bezpieczeństwo dzieci. To wszystko, co mam do powiedzenia'. Muszę jedak zmienić ostatnie zdanie. Nie odpuszczę. Rezygnuje wydawca książki. Szukam kolejnego".

Pod postem pojawiły się komentarze. Niektórzy chwiali Latkowskiego za film, inni go krytykowali: "Bo Ty nie przedstawiłeś dowodów na udział 'celebrytów' w czymkolwiek. Poruszyłeś temat wykorzystywania dzieci i to się zgadza. Jednak reklamowany przez Ciebie materiał miał pokazać świat celebrytów w tym. A nie pokazał nic. O to w tym wszystkim chodzi. I teraz powinieneś podjąć decyzję: albo publikujesz dowody, albo musisz zwyczajnie przeprosić".

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d307vmd

Podziel się opinią

Share

d307vmd

d307vmd