Trwa ładowanie...
dc0v0zq
26-09-2023 13:20

Święty Mikołaj i Śnieżynka, która spadła mu z nieba

książka
Oceń jako pierwszy:
dc0v0zq
Święty Mikołaj i Śnieżynka, która spadła mu z nieba
Tytuł oryginalny

Babbo Natale e l’inaspettata Neve

Forma wydania

Książka

Rok wydania
Autorzy
Kategoria
Wydawnictwo
Seria
Materiały prasowe
Źródło: Materiały prasowe

Święty Mikołaj założył rodzinę! Życie z Becią i małą Śnieżynką jest cudowne, choć również nieco dziwne… szczególnie dla kogoś, kto długo był sam, a dzieci znał niemal wyłącznie z listów. Jak nawiązać więź z nieśmiałą dziewczynką? Lot saniami wśród gwiazd wydaje się dobrym początkiem, lecz czy wystarczy, by zostać prawdziwym tatą?

Michele D’Ignazio urodził się w Cosenzy w 1984 roku. Jest autorem cieszącej się dużą popularnością se­rii „Historia pewnego ołówka”, docenionej zarówno przez dzieci, jak i dorosłych. Na podstawie tych książek przeprowadzane są warsztaty w szko­łach i bibliotekach; powstało także przedsta­wienie teatralne. Międzynarodowy sukces przy­niosła twórcy „Nowa praca Świętego Mikołaja”, która została przetłumaczona na osiem języków i doczekała się dwóch kolejnych tomów. Michele D’Ignazio kręci ponadto filmy dokumentalne, a latem prowadzi małą karczmę w nadmorskiej wiosce w Kalabrii.

Sergio Olivotti – włoski grafik i ilustrator wielokrot­nie nagradzany za swoją twórczość. Wykładał komunikację wizualną na Politechnice Mediolańskiej, zilustrował kilkanaście książek dla dzieci, a parę z nich również napisał. Jest autorem wydanej w Polsce „Zwierzoobjaśniarki” – pełnej humoru historii wynalazku, który pozwala rozumieć mowę zwierząt.

Powyższy opis pochodzi od wydawcy.

Święty Mikołaj i Śnieżynka, która spadła mu z nieba
Numer ISBN

978-83-10-14047-0

Wymiary

165x230

Oprawa

twarda

Liczba stron

112

Język

polski

Podziel się opinią

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dc0v0zq
dc0v0zq
dc0v0zq
dc0v0zq