Trwa ładowanie...
d3fvw8r

Święty Jan Paweł II

książka
d3fvw8r
Oceń jako pierwszy:
Święty Jan Paweł II
Rok wydania
Autorzy
0006760F_original_97B16A2580C4C24E.jpg
Inne

Autor prezentowanej pozycji wydawniczej należy do tego pokolenia, które już w dojrzałym wieku, po licznych doświadczeniach życiowych, społecznych i politycznych, weszło w szczególny, zwłaszcza dla nas, okres pontyfikatu naszego Rodaka, Jana Pawła II. W wydarzeniach tego pontyfikatu nie tylko biernie uczestniczyliśmy, ale wymagały one od nas także twórczego uczestnictwa przez komentowanie ich i w ten sposób przybliżanie ich tym, którzy w jakiś sposób przypisani byli naszej działalności duszpasterskiej.

Z tych, kiedyś pisanych dla aktualnych potrzeb materiałów pozostał bogaty obraz pontyfikatu, który nadal musi pozostawać dla nas jako aktualne wezwanie, które w wielu punktach nie zostało jeszcze zrealizowane, choć ciąży na nas odpowiedzialność za dar Boży jakim był, zwłaszcza dla naszego narodu, błogosławiony Jan Paweł II jako człowiek wiary i Kościoła i nadal pozostaje jego dziedzictwo.

Dlatego powstał ten zbiór różnych pod wieloma względami materiałów, jakie kiedyś rozproszone w różnego rodzaju publikacjach, dziś będą mogły nadal służyć przybliżaniu osoby i myśli Największego z rodu Polaków.

d3fvw8r
Święty Jan Paweł II
Numer ISBN

978-83-7720-059-9

Wymiary

150x205

Gatunek

Biografie i autobiografie,Pamiętniki, dzienniki, wspomnienia,Religia i religioznawstwo

Oprawa

6

Liczba stron

464

Podziel się opinią

Share
d3fvw8r
d3fvw8r
d3fvw8r
d3fvw8r