Trwa ładowanie...
dhxze6j
08-06-2022 16:00

Świat według Anny

książka
Oceń jako pierwszy:
dhxze6j
Świat według Anny
Tytuł oryginalny

Anna. En fabel om klodens klima og miljo

Forma wydania

Książka

Rok wydania
Autorzy
Kategoria
Wydawnictwo
Materiały prasowe
Źródło: Materiały prasowe

Kiedy szesnastoletnia Anna zaczyna odbierać obrazy i myśli z innej rzeczywistości z przyszłości, rodzice wysyłają ją do doktora Benjamina – psychiatry. Mężczyzna nie widzi jednak u dziewczyny żadnych nieprawidłowości, wręcz przeciwnie, wierzy, że może być trochę prawdy w tym, co widzi Anna.
Annę nękają wizje opustoszałego świata z 2082 roku. Widzi swoją prawnuczkę, Novę, wędrującą przez pustkowia z grupą ocalałych po tym, jak wszystkie zwierzęta i rośliny wymarły.
Im więcej Anna widzi, tym bardziej zdaje sobie sprawę z tego, że musi działać, aby przyszłość z jej wizji nie stała się rzeczywistością.
Czy potrafi jednak działać wystarczająco szybko?
Porywający, zapadający w pamięć i magiczny Świat według Anny to baśń na nasze czasy. Fabuła wykracza poza granice możliwości, jednocześnie ukazując, jak sprawy mogą się potoczyć dla Ziemi, jeśli nie opamiętamy się i nie poczujemy odpowiedzialności za nasza planetę.

Ważna książka… Jostein Gaarder pisze o wielkich życiowych pytaniach, (…) prawdopodobnie największym problemie ze wszystkich: jak możemy zapobiec zniszczeniu Ziemi?
Jostein A. Ryen, Barnebokkritikk.no

Świat według Anny
Numer ISBN

978-83-8252-082-8

Wymiary

125x195

Oprawa

twarda

Liczba stron

224

Język

polski

Podziel się opinią

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dhxze6j
dhxze6j
dhxze6j
dhxze6j