Trwa ładowanie...
d2sznuf
d2sznuf

Świadome życie. Nadaj życiu głębszy sens

książka
Oceń jako pierwszy:
Świadome życie. Nadaj życiu głębszy sens
Tytuł oryginalny

Intentional Living Choosing a Life That Matters

Forma wydania

Książka

Rok wydania
Autorzy
Wydawnictwo
Seria
Świadome życie. Nadaj życiu głębszy sens
Materiały prasowe

Każdy pragnie, by jego życie miało znaczenie.

Prawdopodobnie chcesz czynić dobro, być pożytecznym, uczynić coś szlachetnego i znaczącego. Wątpisz, że to wszystko jest w twoim zasięgu? Czy uważasz, że aby zrobić coś pozytywnego dla świata, musisz osiągnąć określony wiek, mieć sporo pieniędzy, sławę czy wpaść na doskonały pomysł?

Dobra wiadomość jest taka, że żadna z tych rzeczy nie jest konieczna, by czynić dobro i pozostawić po sobie jakiś ślad. Aby nadać swemu życiu znaczenie, trzeba po prostu żyć świadomie. Jeśli pragniesz zmieniać świat, wysoko cenisz ludzi i jesteś gotów z nimi współdziałać, wartościowe życie jest w twoim zasięgu.

John Maxwell uważa książkę Świadome życie za najważniejszą, jaką kiedykolwiek napisał. Opowiada w niej o swojej własnej ścieżce ku szlachetności i wskazuje, jakie dokładnie kroki ty musisz podjąć, by się na niej znaleźć. Pokazuje, jak zacząć od małych kroków, lecz mieć wielkie aspiracje, odnaleźć swą życiową misję i przeżywać każdy dzień tak, jakby był naprawdę ważny ¬– ponieważ taki właśnie jest!

John C. Maxwell jest autorem bestsellerów z listy „New York Timesa”, coachem oraz mówcą, którego książki sprzedały się w nakładzie ponad dwudziestu pięciu milionów egzemplarzy i zostały przetłumaczone na pięćdziesiąt języków. W 2014 roku został uznany za wiodącego lidera w biznesie przez American Management Association® i za najbardziej wpływowego eksperta w dziedzinie przywództwa na świecie przez magazyny „Business Insider” oraz „Inc.”.

Świadome życie. Nadaj życiu głębszy sens
Numer ISBN

978-83-8087-079-6

Wymiary

158x233

Oprawa

miękka ze skrzydełkami

Liczba stron

280

Język

polski

Podziel się opinią

Share
d2sznuf
d2sznuf
d2sznuf
d2sznuf
d2sznuf