Trwa ładowanie...
dzbxl1d
09-03-2017 00:00

Suicide Squad – Oddział Samobójców, tom 2, Zderzenie ze ścianą

książka
Oceń jako pierwszy:
dzbxl1d
Suicide Squad – Oddział Samobójców, tom 2, Zderzenie ze ścianą
Rok wydania
Wydawnictwo
Inne
Źródło: Inne

Drugi tom serii poświęconej przygodom Suicide Squad (Oddziału Samobójców).

Nikt nie uważa Suicide Squad za grupę superbohaterską, bo w jej skład wchodzą przestępcy zwerbowani do współpracy z rządem USA przez kierowniczkę zespołu, Amandę Waller. Do tej pory byli użyteczni, ale kiedy usunięto z ich głów bomby, które zmuszały ich do posłuszeństwa, wymknęli się spod kontroli.

Tymczasem podczas wydarzeń nazywanych Wiecznym Złem najwięksi bohaterowie świata zniknęli. Świat wpadł w szpony Syndykatu Zbrodni, a więzienie Belle Reve zostało opanowane przez złoczyńców. Waller naprędce zbiera nowy oddział złożony z Deadshota, Harley Quinn i Kapitana Bumeranga. Wysyła ich, by udaremnili przejęcie przez geniusza Thinkera broni o niewyobrażalnej mocy. Niestety, także Thinker zbiera własny Suicide Squad, rekrutując potężnych metaludzi: Power Girl, Steela i Nieznanego Żołnierza... Kto wygra tę walkę?

Gdy zabrakło Supermana i Batmana, w obronie ludzkości mogą stanąć jedynie psychopaci i bandyci z Suicide Squad!

Głównym scenarzystą historii zawartych w tym albumie jest Matt Kindt (Revolver, Sweeth Tooth, Men of War, Justice League United), a głównym rysownikiem – Patrick Zircher (Nightwing, Iron Man, Thunderbolts, Future’s End).

Suicide Squad – Oddział Samobójców, tom 2, Zderzenie ze ścianą
Numer ISBN

978-83-281-1920-8

Wymiary

170x260

Gatunek

Komiks

Oprawa

6

Liczba stron

216

Podziel się opinią

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dzbxl1d
dzbxl1d
dzbxl1d