Trwa ładowanie...
d2atbt0

Stwory nocy i inne historie

książka
d2atbt0
Oceń jako pierwszy:
Stwory nocy i inne historie
Tytuł oryginalny

Harlequin Valentine, Murder Mysteries, Creatures of the Night, The Facts in the Case of the Departure of Miss Finch, Forbidden Brides of the Faceless Slaves in the Secret House of the Night of Dread Desire

Forma wydania

Książka

Rok wydania
Kategoria
Wydawnictwo
Seria
Stwory nocy i inne historie
Materiały prasowe

Komiksowe adaptacje opowiadań popularnego pisarza i scenarzysty Neila Gaimana, znanego chociażby z cyklu „Sandman”. W skład tomu wchodzą historie: „Arlekin i walentynki”, „Morderstwa i tajemnice”, „Stwory nocy” oraz publikowane po raz pierwszy w Polsce „Fakty w sprawie odejścia panny Finch” i „Zakazane narzeczone niewolników bez twarzy w sekretnym domu nocy straszliwych żądz”.

Gaiman jak zawsze zachwyca czytelników swoją wyobraźnią. W niebie, gdzie wszyscy są zajęci tworzeniem świata, dochodzi do zbrodni. Archanioł szukający winnego trafia do XX-wiecznego Los Angeles. Grupa przyjaciół opiekuje się srogą panną Finch. Razem trafiają do zatęchłych komnat podziemnego cyrku, gdzie można wejść do Gabinetu Spełnionych Życzeń. Ale trzeba być bardzo ostrożnym z życzeniami! Czarny Kot z pozoru wydaje się zabłąkanym, wiejskim kocurem, ale w niezwykły sposób będzie potrafił odwdzięczyć się za okazaną mu dobroć.

Autorami scenariuszy są Neil Gaiman i P. Craig Russell, a rysunki stworzyli John Bolton, Michael Zulli, P. Craig Russell i Shane Oakley.

d2atbt0
Stwory nocy i inne historie
Numer ISBN

978-83-281-9748-0

Wymiary

170x260

Oprawa

twarda

Liczba stron

256

Język

polski

Podziel się opinią

Share
d2atbt0
d2atbt0
d2atbt0
d2atbt0
d2atbt0