Trwa ładowanie...
d227k09
04-02-2020 16:57

STRAŻNICY GLOBUSA. Central Park. Kraina Koe. Tom I

książka
Oceń jako pierwszy:
d227k09
STRAŻNICY GLOBUSA. Central Park. Kraina Koe. Tom I
Forma wydania

Książka

Rok wydania
Autorzy
Wydawnictwo
Seria
Materiały prasowe
Źródło: Materiały prasowe

Magia jest na wyciągnięcie ręki! Daj się wciągnąć opowieści o mocy wyobraźni, sile przyjaźni, odwadze i determinacji, które są w każdym z nas.

Chorujący na astmę Patryk każdego dnia bawi się w Central Parku. Za sprawą sprytnego gnoma Ogryzalda trafia przez tajemniczy portal do Krainy Koe, odbicia nowojorskiego parku w równoległym wymiarze. Zgodnie z przepowiednią magicznemu światu grozi poważne niebezpieczeństwo. Jego pierwszym znakiem są usychające drzewa. Wydaje się, że los Krainy Koe jest przesądzony. Jednak Ogryzald, Patryk i dzielna Algrid podejmują walkę o jej przyszłość. Ich plany usiłuje pokrzyżować Zły Pan…

Central Park. Kraina Koe to pierwsza z prezentowanych w serii Strażnicy Globusa książek o baśniowych miejscach ukrytych na całym świecie.

Przeżyj przygodę z bohaterami książki! Dzięki darmowej aplikacji mobilnej możesz już teraz zwiedzić Central Park i Krainę Koe. Tam gdzie na wielkich łąkach nowojorczycy urządzają pikniki i bawią się z psami, rozciągają się bezkresne stepy Koe, stawy zamieniają się w morza, a drogi w głębokie, niebezpieczne wąwozy.

Krainakoe.pl

STRAŻNICY GLOBUSA. Central Park. Kraina Koe. Tom I
Numer ISBN

978-83-8062-074-2

Wymiary

145x205

Oprawa

zintegrowana

Liczba stron

296

Język

polski

Podziel się opinią

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d227k09
d227k09
d227k09
d227k09