Stewardesa
| Tytuł oryginalny | The Flight Attendant |
| Forma wydania | Książka |
| Rok wydania | 2020 |
| Autorzy | |
| Kategoria | |
| Wydawnictwo |
„Bohjalian przełamuje konwencje thrillera. To powieść nie tylko o rozliczaniu się z bezwzględnymi złymi facetami, ale także ze swoim smutkiem”. USA Today
Cassandra Bowden, stewardesa, doskonale zna poranki spędzone na gigantycznym kacu. Łatwo popada w ciągi alkoholowe, a to, że od czasu do czasu urwie jej się film, nie jest już żadną nowością.
Gdy pewnego ranka budzi się w pokoju hotelowym w Dubaju, z przerażeniem odkrywa, że nieznany mężczyzna, z którym spędziła noc, leży obok niej w kałuży krwi. Cassandra boi się zadzwonić na policję – by móc cokolwiek zeznać, musiałaby przypomnieć sobie, co zdarzyło się w ostatnich godzinach. Zaczyna więc kłamać. Na lotnisku w Nowym Jorku czeka na nią FBI, ale wtedy jest już za późno, by wyznać prawdę. Czy to ona zabiła? A jeśli nie, to kto?
„Stawka nie mogła być wyższa! Cassandra próbuje poskładać elementy śmiertelnej układanki, pracując 40 tysięcy stóp nad ziemią!” Cosmopolitan
| Numer ISBN | 978-83-8110-878-2 |
| Wymiary | 143x205 |
| Oprawa | zintegrowana |
| Liczba stron | 392 |
| Język | polski |
Podziel się opinią
Komentarze