Trwa ładowanie...
d33l2bf
24-03-2021 07:00

Star Wars: Darth Vader. Mroczne serce Sithów. Tom 1

książka
Oceń jako pierwszy:
d33l2bf
Star Wars: Darth Vader. Mroczne serce Sithów. Tom 1
Tytuł oryginalny

Star Wars: Darth Vader Vol. 1: Dark Heart of the Sith

Forma wydania

Książka

Rok wydania
Kategoria
Wydawnictwo
Seria
Materiały prasowe
Źródło: Materiały prasowe

Nowy cykl ze świata Gwiezdnych Wojen i zupełnie nowy rozdział sagi o Mrocznym Lordzie Sithów oryginalnie wydawany przez Marvela od 2020 roku.

„Przyłącz się do mnie i razem będziemy rządzić galaktyką jako ojciec i syn!".

W poruszającej kulminacji Imperium kontratakuje Vader wyjawił swoją prawdziwą relację z Lukiem Skywalkerem i poprosił syna, aby ten stanął u jego boku. Lecz przerażony Luke wolał skoczyć w otchłań pod Miastem w Chmurach, niż przejść na ciemną stronę Mocy. Teraz Vader wyrusza z krwawą misją wściekłej zemsty przeciw wszystkim, którzy pomogli ukryć i zepsuć jego jedynego syna. Musi jednak pokonać nowe wstrząsające wyzwania z własnej mrocznej przeszłości. Jednym z nich jest osoba o nieznośnie znajomych rysach, która zachwieje całym jego światem!

„Ta seria odpowiada na wiele pytań i dodaje Vaderowi głębi, a Marvel wciąż wywiera pozytywny wpływ na świat Star Wars". – Graphic Policy

Autorami serii są amerykański scenarzysta Greg Pak („Incredible Hulk”, „Totally Awesome Hulk”, „X-Men: Magneto Testament”, „X-Men: Phoenix – Warsong”) oraz włoski rysownik Raffaele Ienco („Batman: Sins of the Father”, „Mechanism”, „Postal: Deliverance”, „Symmetry”).

Star Wars: Darth Vader. Mroczne serce Sithów. Tom 1
Numer ISBN

978-83-281-4969-4

Wymiary

167x255

Oprawa

miękka ze skrzydełkami

Liczba stron

128

Język

polski

d33l2bf

Podziel się opinią

Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d33l2bf
d33l2bf
d33l2bf
d33l2bf