Trwa ładowanie...
d1yadgf
08-08-2012 00:00

Stacy Killian 1. Zabić Jane

książka
Oceń jako pierwszy:
d1yadgf
Stacy Killian 1. Zabić Jane
Tytuł oryginalny

See Jane Die

Rok wydania
Autorzy
Inne
Źródło: Inne

Nastoletnia Jane Killian, potrącona przez motorówkę, cudem uniknęła śmierci. Po serii operacji plastycznych, w końcu może zapomnieć o tym strasznym wydarzeniu. Wreszcie może cieszyć się pełnią życia. Jest spełnioną artystką, której rzeźby coraz częściej doceniane są przez krytyków sztuki. Z mężem, doktorem Ianem Westbrookiem, oczekują z niecierpliwością narodzin pierwszego dziecka. Czego chcieć więcej?

Szczęście pryska, gdy Ian staje się głównym podejrzanym w sprawie o brutalne morderstwo. Jane najpierw wierzy w niewinność męża, lecz w miarę jak toczy się śledztwo, narastają w niej wątpliwości. Co więcej, niespodziewanie powraca też koszmar z przeszłości. Jane dostaje anonimowe listy i zaczyna wierzyć, że pochodzą od człowieka, który z premedytacją przed laty spowodował wypadek na jeziorze. Musi stawić czoło przerażającej prawdzie. Jej dręczyciel wie o niej wszystko, a co gorsza – zna jej najgłębiej skrywane lęki. I z pewnością bezlitośnie wykorzysta je, by zabić Jane.

Stacy Killian 1. Zabić Jane
Numer ISBN

83-238-1660-3

Wymiary

130x200

Gatunek

Thriller,Powieści i opowiadania,Kryminał,Sensacja,Thriller,Powieści i opowiadania,Kryminał,Sensacja,Thriller,Powieści i opowiadania,Kryminał,Sensacja

Oprawa

1

Liczba stron

480

Inne wydania

Warszawa - 2011-11-04, Warszawa - 2008-02-11

d1yadgf

Podziel się opinią

Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1yadgf
d1yadgf
d1yadgf