Trwa ładowanie...
d1ky2ec
15-04-2010 00:00

Srebrna zatoka

książka
Oceń jako pierwszy:
d1ky2ec
Srebrna zatoka
Tytuł oryginalny

Silver Bay

Inne
Źródło: Inne

Mike Dormer wyjeżdża z Londynu do małego nadmorskiego miasteczka w Australii, by nadzorować budowę ekskluzywnego hotelu. Spodziewa się, że będzie to rutynowe przedsięwzięcie, kolejny szczebel korporacyjnej kariery. Staje się jednak inaczej. Srebrna Zatoka nie jest zwyczajnym kurortem. W ekscentrycznym, choć podupadłym hotelu mieszkają trzy niezwykłe kobiety: tajemnicza sterniczka Liza McCullen, jej dziesięcioletnia córka oraz ciotka Kathleen – legendarna poławiaczka rekinów. Podobnie, jak reszta mieszkańców zrobią wszystko, by plany Mike’a nie doszły do skutku.

Zderzenie światów Mike’a i Lizy sprawia, że sytuacja w kurorcie wymyka się spod kontroli. Sprawy przybierają dramatyczny obrót. Delfiny, orki, a także kobiety McCullen stają przed niebezpieczeństwem, którego nikt nie był w stanie przewidzieć. Mike zaś musi znaleźć odpowiedź na pytanie, trapiące wszystkich mieszkańców zatoki.

Gdzie leży granica między miłością a zawłaszczeniem? Nowa powieść Jojo Moyes pochłonie cię, poruszy serce i zabierze w emocjonującą podróż do świata, którego nie zechcesz opuścić.

Srebrna zatoka
Numer ISBN

978-83-60504-59-8

Wymiary

125x195

Gatunek

Powieści i opowiadania

Oprawa

3

Liczba stron

432

Podziel się opinią

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1ky2ec
d1ky2ec
d1ky2ec