Trwa ładowanie...
d2bxe2l
d2bxe2l

Sprzedaj lodówkę i jedź dookoła świata

książka
Oceń jako pierwszy:
Sprzedaj lodówkę i jedź dookoła świata
Rok wydania
Autorzy
d2bxe2l
978-83-63014-69-8 .jpg
"__wlasne

Kacper Godycki-Ćwirko był człowiekiem, który marzył i który umiał swoje marzenia spełnić. Była w jego marzeniach pasja i odwaga, a w nim samym – siła, która pozwoliła je zrealizować. Ruszył w świat prosto zza biurka korporacji, po zaledwie 9 dniach przygotowań, by uczynić swoje życie szczęśliwszym i lepszym.

Dotarł do najdalszych zakątków świata, korzystając z możliwych dostępnych środków transportu. Odwiedził cztery kontynenty oraz szesnaście krajów (USA, Meksyk, Peru, Brazylia, Argentyna, Urugwaj, Chile, Boliwia, Wyspy Wielkanocne, Polinezja Francuska, Nowa Zelandia, Australia i RPA).

Sprzedaj lodówkę i jedź dookoła świata to książka, która pokazuje, że marzenia są po to, żeby je spełniać. I że każdy z nas może wyruszyć w drogę ku swoim pragnieniom.

Kacper Godycki-Ćwirko - manager. Podróżnik. Zmarł w roku 2012 podczas podróży po Afryce.

Jest niesamowita siła w ludziach, którzy mają odwagę o czymś zamarzyć, a później mają odwagę to marzenie spełnić. Mają pasję. Działają. Zmieniają swoje życie. Ruszają w podróż i wracają bogatsi, lepsi, szczęśliwsi. Kacper ruszył w świat prosto zza biurka korporacji, w drogę liczoną ludźmi, smakami i przygodami, nie kilometrami. „Bo największą pasją powinno być życie.”

Ta książka jest jak wirus , którym każdy chciałby się zarazić. Anita Werner

Sprzedaj lodówkę i jedź dookoła świata
Numer ISBN

978-83-63014-69-8

Wymiary

150x235

Gatunek

Literatura podróżnicza,Pamiętniki, dzienniki, wspomnienia

Oprawa

1

Liczba stron

240

Podziel się opinią

Share
d2bxe2l
d2bxe2l
d2bxe2l
d2bxe2l
d2bxe2l