Trwa ładowanie...
d24irbc
d24irbc

Spotkanie z Małgorzatą Wardą

W środę, 14 września, o godz. 18:00 serdecznie zapraszamy do księgarni Tarabuk w Warszawie przy ul. Marszałkowskiej 7 (niedaleko pl. Unii Lubelskiej) na spotkanie z Małgorzatą Wardą z okazji premiery jej najnowszej książki „Ta, którą znam”. Rozmowę poprowadzi dziennikarka Karolina Głowacka.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
d24irbc

W środę, 14 września, o godz. 18:00 serdecznie zapraszamy do księgarni Tarabuk w Warszawie przy ul. Marszałkowskiej 7 (niedaleko pl. Unii Lubelskiej) na spotkanie z Małgorzatą Wardą z okazji premiery jej najnowszej książki „Ta, którą znam” . Rozmowę poprowadzi dziennikarka Karolina Głowacka.

Małgorzata Warda to pisarka z Gdyni, dwukrotnie nominowana do nagrody głównej Festiwalu Literatury Kobiet „Pióro i Pazur”. Jej najnowsza powieść „Ta, którą znam” to historia Ady, modelki od lat mieszkającej w Paryżu, która po tragicznym wypadku siostry niespodziewanie musi przyjechać do Polski. W rodzinnym domu dokonuje rozrachunku z wydarzeniami z przeszłości i faktami do tej pory skrzętnie odsuwanymi w niepamięć.

Małgorzata Warda postanowiła napisać powieść krytyczną wobec zastałej moralności, obyczajowości, kultury, obnażającą korzenie gwałtu i przemocy.

(img|684964|center)

d24irbc

Podziel się opinią

Share

d24irbc

d24irbc