Trwa ładowanie...
d1f0lrm

Spotkanie z autorami ''Alfabetu miłości"

Serdecznie zapraszamy na spotkanie z prof. Bogdanem Wojciszke i Renatą Mazurowską, autorami książki Alfabet miłości, które odbędzie się 27 kwietnia 2015 r. (poniedziałek), o godz. 18:00, w księgarnio-kawiarni Czuły Barbarzyńca (ul. Dobra 31, Warszawa). Wstęp wolny.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Spotkanie z autorami ''Alfabetu miłości"
( )
d1f0lrm

Serdecznie zapraszamy na spotkanie z prof. Bogdanem Wojciszke i Renatą Mazurowską, autorami książki * "Alfabet miłości", które odbędzie się 27 kwietnia**2015 r. (poniedziałek),****o godz.* 18:00,w księgarnio-kawiarni Czuły Barbarzyńca(ul. Dobra 31, Warszawa). Wstęp wolny.**

Jeśli zastanawiasz się:

Czym jest miłość?

d1f0lrm

Czy można ją tak naprawdę zrozumieć?

Czy mamy na nią jakikolwiek wpływ?

Czy rzeczywiście wszystko zniesie, nie zazdrości i nigdy nie ustaje?

Czy jest w niej sens?

d1f0lrm

- koniecznie przyjdź na spotkanie! O tym właśnie będzie mowa.

O książce "Alfabet miłości" :

Potocznie się uważa, że każdy pragnie miłości – chce kochać i być kochanym. Z tym przekonaniem kontrastuje jednak współczesna moda na bycie singlem. Wygląda zatem, że jest to kwestia indywidualna – każdy z nas sam decyduje, czy i jeśli tak, to kogo obdarzy uczuciem. Odpowiedzi na pytania, jak to rzeczywiście jest z tą miłością i czy mamy na nią realny wpływ, starają się odszukać autorzy. W niezwykle dynamicznym i intrygującym dialogu rozkładają miłość na czynniki pierwsze, wyjaśniają to, co nurtujące i niezrozumiałe, opisują to, czego nie do końca jesteśmy świadomi, i rozprawiają się z od lat powtarzanymi stereotypami. Konfrontują sprzeczne punkty widzenia, pobudzają do zastanowienia i pokazują, jak będąc z kimś, nie zatracić siebie. Dzięki ich książce nie tylko zaczynamy rozumieć tajniki miłości, ale także otrzymujemy mnóstwo wskazówek i inspiracji do pracy nad sobą i nad swoim związkiem.

Wśród pytań, które padają w tej książce, każdy znajdzie to dotyczące własnej miłości. Hasło dla siebie najważniejsze. To prawda, że miłość jest trudna do zdefiniowania, ale… czemu o niej nie porozmawiać? „Alfabet miłości” to rozmowa dynamiczna, pełna energii, humoru i zaskoczeń. Renata Mazurowska i profesor Bogdan Wojciszke, czołowy polski specjalista w tej romantycznej materii, penetrują od nowa – zdawałoby się – dość znany obszar. Czytam i jestem zdumiona, że teoria o dwóch połówkach jabłka okazuje się nieaktualna i że... to dobrze! Jestem zdumiona, że aż tyle badań wykonano na świecie, by poznać naturę miłości, że warto porozmawiać o tym jeszcze raz. Zachęcam gorąco do czytania we dwoje.

Katarzyna Droga

Redaktor naczelna magazynu „Sens”

Patronat nad książką objęli: Wp.pl, "Sens", Psychologia-spoleczna.pl, Psychologia.net.pl

d1f0lrm

Podziel się opinią

Share
d1f0lrm
d1f0lrm