Trwa ładowanie...
dq0ofiq
23-05-2022 14:00

Siostry z Salem (#2). Omen’s Bite. Dary bogiń. Siostry z Salem. Tom 2

książka
Oceń jako pierwszy:
dq0ofiq
Siostry z Salem (#2). Omen’s Bite. Dary bogiń. Siostry z Salem. Tom 2
Tytuł oryginalny

Omens Bite

Forma wydania

Książka

Rok wydania
Autorzy
Kategoria
Wydawnictwo
Materiały prasowe
Źródło: Materiały prasowe

Kontynuacja powieści Spells trouble. Wiedźmi czar.
Fascynująca historia o sile sióstr, magii i przeznaczeniu.

Bliźniaczki Mercy i Hunter są potomkiniami Sary – wiedźmy z Salem, założycielki rodu Goode i miasteczka Goodeville. Od wieków kolejne pokolenia wiedźm opiekowały się drzewami rosnącymi u bram do podziemnych światów.
Po tragicznej śmierci matki Mercy i Hunter muszą przejąć pieczę nad starożytnymi portalami oddzielającymi ich świat od królestw, w których rządzi mitologia i istnieją najmroczniejsze stworzenia.
Prastare drzewa zaczyna toczyć nieznana choroba. Przez pękające bramy przedostają się mityczne istoty zagrażające miastu.
Siostry – zamiast się zjednoczyć – popadają w konflikt. Coraz bardziej samotne i przerażone, uginając się pod brzemieniem odpowiedzialności, próbują – każda osobno – zapieczętować bramy na nowo.

CZY SIOSTRZANA WIĘŹ PRZETRWA OSTATECZNĄ PRÓBĘ?

Tom 1. cyklu:
P.C. Cast i Kristin Cast to autorki dwunastotomowej kultowej serii DOM NOCY, goszczącej wiele tygodni
na listach bestsellerów na całym świecie.

P.C. Cast jest autorką m. in. bestsellerowego cyklu DOM NOCY.Jej powieści zostały wydane w ponad 40 krajach, a ich łączny nakład przekroczył 20 milionów egzemplarzy.
Jest autorką bestsellerów NYT i USA Today oraz członkinią Oklahoma Writers Hall of Fame, a także laureatką prestiżowych nagród Oklahoma Book Award, YALSA Quick Pick for Reluctant Readers, Romantic Times Reviewers' Choice Award, the Prism, Holt Medallion, Daphne du Maurier, Booksellers' Best i Laurel Wreath.
Urodziła się w Watseka, w stanie Illinois. Po ukończeniu szkoły średniej wstąpiła do Sił Powietrznych Stanów Zjednoczonych, wtedy też zaczęła się jej przygoda z pisaniem. Po odbyciu służby przez 15 lat uczyła w szkole średniej, po czym przeszła na emeryturę, by całkowicie oddać się pisaniu książek dla młodzieży. Obecnie mieszka w Oregonie razem z ukochanymi kotami, psami, końmi i rodziną.

Kristin Cast to autorka bestsellerów NYT i USA Today, która wraz z matką – P.C. Cast – stworzyła udaną serię DOM NOCY. Urodziła się w jednostce Sił Powietrznych USA w Japonii, a dorastała w Oklahomie, gdzie próbowała wszystkiego: od modelingu po dziennikarstwo radiowe, aż znalazła się w Portland. Tam, w zakurzonych księgarniach i starych kawiarniach, odkryła na nowo swoją pasję. Odkąd pamięta wymyśla historie. Na szczęście od 2005 roku regularnie je spisuje, więc poznają je też czytelnicy na całym świecie.

Siostry z Salem (#2). Omen’s Bite. Dary bogiń. Siostry z Salem. Tom 2
Numer ISBN

978-83-8266-118-7

Wymiary

145x215

Oprawa

miękka ze skrzydełkami

Liczba stron

352

Język

polski

Podziel się opinią

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dq0ofiq
dq0ofiq
dq0ofiq
dq0ofiq