Trwa ładowanie...
d1czd1q

Sharon Lechter

Sharon Lechter jest żoną, matką, przysięgłym księgowym, zawodowym menedżerem oraz konsultantem w przemyśle zabawkarskim i wydawniczym. Postanowiła ona wykorzystać swój profesjonalizm w edukowaniu innych.

Ukończyła Florida State University zdobywając dyplom z wyróżnieniem z zakresu rachunkowości. Była jedną z pierwszych kobiet, która znalazła się wśród menedżerów wyższego szczebla ósmej największej firmy rozrachunkowej w USA. Była także dyrektorem ds. podatków ogólnonarodowej firmy ubezpieczeniowej oraz założycielem i współwydawcą regionalnego magazynu dla kobiet w stanie Wisconsin, równocześnie praktykując przez ten cały czas jako biegły księgowy.

W miarę jak obserwowała swoje dorastające dzieci, jej uwaga skupiła się na edukacji. Nakłonienie ich do czytania było prawdziwą walką. Zdecydowanie wolały oglądać telewizję. Sharon połączyła więc swoje wysiłki z wynalazcą pierwszej elektronicznej "mówiącej książki", pomagając w rozwoju przemysłu zajmującego się elektronicznymi książkami, co dzisiaj stanowi międzynarodowy, wielomilionowy rynek. Pozostała pionierem w rozwoju nowych technologii, co zaowocowało powrotem książek do życia dziecka.

Gdy jej własne dzieci rosły, była wciąż czynnie zaangażowana w ich edukację. Stała się aktywistką w takich dziedzinach edukacji, jak: matematyka, komputery, czytanie i pisanie. "Nasz obecny system edukacyjny nie jest w stanie dotrzymywać kroku globalnym i technologicznym zmianom zachodzącym w dzisiejszym świecie. Musimy uczyć młodych ludzi nabywania umiejętności zarówno typowo szkolnych jak i finansowych, których będą potrzebowali nie tylko do przetrwania, ale także do rozwijania się w świecie, który na nie czeka".

Będąc współautorką Bogatego ojca, Biednego ojca oraz Kwadrantu przepływu pieniędzy, Sharon Lechter obecnie skupia swoją uwagę na wysiłkach w tworzeniu pomocy edukacyjnych dla wszystkich tych, którzy są zainteresowani

d1czd1q

Podziel się opinią

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1czd1q
d1czd1q
d1czd1q