Trwa ładowanie...
d1qu3hm
25-10-2013 00:00

Seryjny

książka
Oceń jako pierwszy:
d1qu3hm
Seryjny
Tytuł oryginalny

Serial

Rok wydania
Autorzy
"__wlasne
Źródło: "__wlasne

Ofiarę obdzierano ze skóry żywcem. Ból bił z każdego rysu twarzy kobiety, jakby wciąż cierpiała, nawet po śmierci. Oczy miała wytrzeszczone z przerażenia i wpatrzone w pustkę. Na nocnym stoliku leżała elektryczna lokówka. Każde z obrażeń wystarczało, by ofiara straciła przytomność, ale nie dano jej chwili wytchnienia. Podobnie jak przy poprzednim morderstwie, w powietrzu czuć było amoniak.

Kolejne zabójstwa cechuje coraz większe okrucieństwo. Detektyw Frank Quinn wie, że żeby schwytać „Rzeźnika” musi najpierw zrozumieć motywy jego działania. Żeby dojść do szokującej prawdy, będzie musiał cofnąć się w przeszłość – odkryć i połączyć ze sobą fakty pozornie nie mające nic wspólnego z sadystycznymi morderstwami popełnianymi w Nowym Jorku.

Morderca cierpliwie zmierza do celu. Tylko on zna reguły gry i tylko on wie, że ofiary są jedynie narzędziami. Plan jest perfekcyjny, jego realizacja – doskonała, jednak cel musi pozostać ukryty. „Rzeźnik” zbliża się do niego coraz bardziej. Jest już o krok.

Seryjny
Numer ISBN

978-83-7839-416-7

Wymiary

110x175

Gatunek

Thriller,Powieści i opowiadania,Kryminał,Thriller,Powieści i opowiadania,Kryminał

Oprawa

1

Liczba stron

664

Podziel się opinią

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1qu3hm
d1qu3hm
d1qu3hm