Trwa ładowanie...
d4hosoq
04-05-2015 00:00

Sejf 3. Gniazdo kruka

książka
Oceń jako pierwszy:
d4hosoq
Sejf 3. Gniazdo kruka
Rok wydania
"__wlasne
Źródło: "__wlasne

Sejf 3. Gniazdo kruka jest trzecią książką autorstwa znanego i cenionego dziennikarza Tomasza Sekielskiego, współautora głośnego przed laty programu Teraz My!. Powieść ta stanowi kontynuację wydanych wcześniej Sejfu oraz Obrazu Kontrolnego. Sejf 3. Gniazdo kruka to mroczny thriller kryminalny, którego fabuła osadzona jest wśród ludzi z najwyższego szczebla władzy. Książka ta szczegółowo pokazuje ciemną stronę życia politycznego, pełnego przekrętów i matactw.


Po podwójnym zabójstwie w studiu DTV i dymisji premiera Andrzejewskiego atmosfera na szczytach władzy gęstnieje. Rywalizacja służb specjalnych staje się bezpardonowa, szantaż i porwania są na porządku dziennym, a do gry włącza się jeszcze zdemoralizowany magnat rynku informatycznego. Alicja Berchart, nowy premier, stara się opanować sytuację, nie zapominając przy tym o działającym w kraju rosyjskim agencie - Kruku. Tymczasem wszystko wskazuje na to, że w gnieździe tego ostatniego rozgościł się nowy, znacznie groźniejszy drapieżnik...

Klasyka powieści sensacyjnej - szpiedzy, hakerzy, płatni zabójcy, politycy i służby specjalne. Władza, pieniądze i seks w wysokoenergetycznej pigułce!!!

Sejf 3. Gniazdo kruka
Numer ISBN

978-83-7818-578-9

Wymiary

135x215

Gatunek

Thriller,Powieści i opowiadania

Oprawa

3

Liczba stron

328

d4hosoq

Podziel się opinią

Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4hosoq
d4hosoq
d4hosoq