Trwa ładowanie...
d39k2li
d39k2li

Sejf 3. Gniazdo kruka

książka
Oceń jako pierwszy:
Sejf 3. Gniazdo kruka
Rok wydania
978-83-7818-578-9.jpg
"__wlasne

Sejf 3. Gniazdo kruka jest trzecią książką autorstwa znanego i cenionego dziennikarza Tomasza Sekielskiego, współautora głośnego przed laty programu Teraz My!. Powieść ta stanowi kontynuację wydanych wcześniej Sejfu oraz Obrazu Kontrolnego. Sejf 3. Gniazdo kruka to mroczny thriller kryminalny, którego fabuła osadzona jest wśród ludzi z najwyższego szczebla władzy. Książka ta szczegółowo pokazuje ciemną stronę życia politycznego, pełnego przekrętów i matactw.


Po podwójnym zabójstwie w studiu DTV i dymisji premiera Andrzejewskiego atmosfera na szczytach władzy gęstnieje. Rywalizacja służb specjalnych staje się bezpardonowa, szantaż i porwania są na porządku dziennym, a do gry włącza się jeszcze zdemoralizowany magnat rynku informatycznego. Alicja Berchart, nowy premier, stara się opanować sytuację, nie zapominając przy tym o działającym w kraju rosyjskim agencie - Kruku. Tymczasem wszystko wskazuje na to, że w gnieździe tego ostatniego rozgościł się nowy, znacznie groźniejszy drapieżnik...

Klasyka powieści sensacyjnej - szpiedzy, hakerzy, płatni zabójcy, politycy i służby specjalne. Władza, pieniądze i seks w wysokoenergetycznej pigułce!!!

Sejf 3. Gniazdo kruka
Numer ISBN

978-83-7818-578-9

Wymiary

135x215

Gatunek

Thriller,Powieści i opowiadania

Oprawa

3

Liczba stron

328

Podziel się opinią

Share
d39k2li
d39k2li
d39k2li
d39k2li