Trwa ładowanie...
d38vur2
31-01-2020 17:32

Sebastian Bergman (Część 1-2). Pakiet: Uczeń; Ciemne sekrety

książka
Oceń jako pierwszy:
d38vur2
Sebastian Bergman (Część 1-2). Pakiet: Uczeń; Ciemne sekrety
Forma wydania

Książka

Rok wydania
Autorzy
Wydawnictwo
Seria
Materiały prasowe
Źródło: Materiały prasowe

Dwa pierwsze tomy cyklu powieści kryminalnych z Sebastianem Bergmanem, policyjnym psychologiem i ekspertem od seryjnych morderstw.

Uczeń

W Sztokholmie dochodzi do serii brutalnych morderstw, których ofiarami są kobiety. Śledztwo prowadzone przez zespół pod wodzą Torkela Höglunda nie posuwa się naprzód.

Morderstwa w najdrobniejszych szczegółach przypominają zbrodnie popełnione przez Edwarda Hinde, seryjnego mordercę, którego Sebastian Bergman pomógł aresztować piętnaście lat temu. Hinde jednak nadal odsiaduje wyrok. Policja jest przekonana, że ma do czynienia z naśladowcą.

Sebastian Bergman, specjalista od seryjnych zabójstw, postanawia uczestniczyć w śledztwie. Wkrótce odkrywa, że wszystkie te morderstwa skierowane są przeciwko niemu...

Ciemne sekrety to pierwsza z serii powieści kryminalnych, których bohaterem jest Sebastian Bergman – psycholog policyjny i jeden z najlepszych w Szwecji ekspertów od seryjnych morderców. Po dłuższej przerwie w pracy bierze on udział w dochodzeniu w sprawie tajemniczego zniknięcia chłopca...

Książka została uznana za najbardziej sensacyjny literacki debiut 2010 roku w Szwecji.

Michael Hjorth jest scenarzystą i jednym z założycieli firmy produkcyjnej Tre vänner. Był także producentem wielu filmów pełnometrażowych.

Hans Rosenfeldt zajmował się pisaniem scenariuszy, a także dziennikarstwem telewizyjnym i radiowym. W latach 2003–2005 był szefem działu rozrywki szwedzkiej telewizji SVT.

Sebastian Bergman (Część 1-2). Pakiet: Uczeń; Ciemne sekrety
Numer ISBN

978-83-7554-511-1

Wymiary

135x210

Oprawa

miękka

Liczba stron

1068

Język

polski

Podziel się opinią

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d38vur2
d38vur2
d38vur2
d38vur2