Trwa ładowanie...
d3cw5f8
d3cw5f8

Satysfakcja. Sztuka kobiecego ograzmu

książka
Oceń jako pierwszy:
Satysfakcja. Sztuka kobiecego ograzmu
Tytuł oryginalny

Satisfaction. The Art of the Female Orgasm

Autorzy
Wydawnictwo
_35004_F.jpg
Inne

Oficjalna strona książki

W istocie rzeczy większość kobiet nie jest zadowolona ze współżycia seksualnego, często dlatego, że mężczyźni nie rozumieją potrzeb seksualnych kobiet i ich wrażliwości w tym względzie. Kobiety pragną satysfakcji, ale często nie wiedzą, jak wyrazić swe potrzeby lub jak się zachować, żeby ją osiągnąć. Autorzy udostępniają odpowiednie techniki i wiedzę, chcąc w ten sposób pomóc mężczyznom i kobietom w nawiązaniu więzi i udoskonaleniu współżycia, co w efekcie doprowadzi do atmosfery uczciwości między partnerami i osiągnięcia przez nich pełnej satysfakcji seksualnej.

Dzięki jasnemu opisowi i pięknym, zmysłowym ilustracjom, ten znakomity przewodnik podpowiada kochającym się partnerom, jak osiągać obustronny orgazm. Szczegółowe omówienie niuansów seksu oralnego, stosunku i metod przygotowania, umożliwia mężczyźnie zapewnienie partnerce głębokich przeżyć, a kobiecie wskazuje, jak może zachęcić ukochanego do stosowania opisanych tu technik.

Ale prawdziwe znaczenie Satysfakcji polega chyba na tym, że książka ta uczy mężczyznę dostosowywania się do pragnień ciała i ducha partnerki i odkrywania tego, co jej sprawia przyjemność. Ten pouczający przewodnik nakłania do wzajemnej uczciwości, troski i świadomości potrzeb partnera i pogłębienia w ten sposób więzi między kobietą i mężczyzną.

Obszerna, jasna i niczego nie przemilczająca książka pomoże kochającym się ludziom odkryć ścieżkę do zbliżenia i satysfakcji seksualnej.

Satysfakcja. Sztuka kobiecego ograzmu
Numer ISBN

83-922897-0-6

Wymiary

250x180

Gatunek

Poradniki

Oprawa

6

Liczba stron

144

Podziel się opinią

Share
d3cw5f8
d3cw5f8
d3cw5f8
d3cw5f8