Trwa ładowanie...
d4bwd9c
07-02-2014 00:00

Samiec alfa, czyli jak wytrzymać z facetem

książka
Oceń jako pierwszy:
d4bwd9c
Samiec alfa, czyli jak wytrzymać z facetem
Autorzy
Wydawnictwo
Inne
Źródło: Inne

Samiec alfa, czyli jak wytrzymać z facetem to przezabawna książka o facetach dla kobiet w każdym wieku. Księga rodzajów przybliża nam męskie typy i uczy czujności. Sztuka uwodzenia to zbiór swoistych przepisów życiowych, ze specjalnym akcentem na przyprawy i gadżety konieczne w dobrej kuchni. Szkoła przetrwania podpowie, jak korzystać z kobiecej intuicji i nie przejmować się porażkami.

Zawsze będzie istniał Tarzan – samiec alfa i krucha popiskująca Jane. Literatura ustaliła, co kto ma robić, do tego doszło wychowanie i mamy macho i lalunię. W tym świecie zmian nie będzie, bo dwa razy młodsze od swoich partnerów sprytne analfabetki akceptują swoją rolę.

Piszę o naiwności kobiet w każdym wieku i sprycie facetów, też w każdym, choć gdy trafia się infantylny samiec alfa, łatwo z niego zrobić wiatrak. Polecam skoncentrowanie się na pogodnym miliarderze i bezpłodnym sierotce, a ideałem jest połączenie obu. Może istnieje tak jak kwiat paproci. Szukajmy nie rozmieniając się na ambitnych viagruszków i kutwy, które kupią nam portfelik z łatek.

Samiec alfa, czyli jak wytrzymać z facetem
Numer ISBN

978-83-63044-00-8

Wymiary

140x205

Gatunek

Humor i satyra,Poradniki,Humor i satyra,Poradniki

Oprawa

1

Liczba stron

238

Inne wydania

Warszawa - 2014-02-05

Podziel się opinią

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4bwd9c
d4bwd9c
d4bwd9c