Trwa ładowanie...
d3owhz2
03-02-2020 17:27

Saga winlandzka (#4). Saga winlandzka 4

książka
Oceń jako pierwszy:
d3owhz2
Saga winlandzka (#4). Saga winlandzka 4
Tytuł oryginalny

Vinland Saga 4

Forma wydania

Książka

Rok wydania
Autorzy
Kategoria
Wydawnictwo
Materiały prasowe
Źródło: Materiały prasowe

Zbliża się czas konfrontacji księcia Kanuta z ojcem, królem Swenem Widłobrodym. Rozpoczyna się rozgrywka polityczna, w której nie wiadomo, kto jest pionkiem, a kto rozgrywającym. Thorfinn, Askeladd oraz Thorkell stają w centrum wydarzeń na zawsze zmieniających ich los.

Saga Winlandzka to epopeja, w której nie brak intryg, pokazanych z rozmachem scen walk, berserków czy Jomswikingów - elitarnych wojowników (niektórzy badacze twierdzą, że stacjonowali oni na Wolinie!). To też barwne, nierzadko historyczne, postacie - Thorfinn, Askeladd, Floki czy Leif.

Zapraszamy na niesamowitą sagę, która zdobyła szereg nagród i jest uznawana za jedną z najlepszych serii o wikingach, jaka kiedykolwiek powstała!

Makoto Yukimura urodził się w 1976 roku w Jokohamie. Porzucił rozpoczęte studia, aby zostać asystentem twórcy komiksowego Shina Morimury. Już jego debiut, Planets, zachwycił czytelników. Jednak prawdziwą sława przyniosła mu Saga Winlandzka, za którą zdobył między innymi główną nagrodę w kategorii komiks "Japan Media Arts Festival" (wyróżnienie przyznawane przez twórców dla twórców)

Saga winlandzka (#4). Saga winlandzka 4
Numer ISBN

978-83-65520-35-7

Wymiary

150x210

Oprawa

miękka ze skrzydełkami

Liczba stron

416

Język

polski

d3owhz2

Podziel się opinią

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3owhz2
d3owhz2
d3owhz2
d3owhz2