Trwa ładowanie...
ded4pht
12-10-2023 00:20

Rytm namiętności

książka
Oceń jako pierwszy:
ded4pht
Rytm namiętności
Tytuł oryginalny

Soaring

Forma wydania

Książka

Rok wydania
Autorzy
Kategoria
Wydawnictwo
Materiały prasowe
Źródło: Materiały prasowe

Amelia Hathaway, dziedziczka rodzinnej fortuny, do niedawna miała wszystko: przystojnego męża, cudowne dzieci i dom jak z luksusowego katalogu. Niestety uczucia męża okazały się znacznie mniej płomienne, niż się początkowo wydawało – może dlatego, że znaczną ich część zagarnęła młodsza od Amelii kochanka…Szybki rozwód, a przede wszystkim utrata dzieci były dla Amelii niczym kubeł zimnej wody. Kobieta uświadomiła sobie, że całe życie starała się zadowolić innych, zapominając o swoich potrzebach.
Teraz skupia się więc na tym, co najważniejsze – odzyskaniu dzieci i szacunku do samej siebie. Przenosi się do Magdalene, spokojnego miasteczka na wybrzeżu Maine, gdzie spotyka Mickeya Donovana. Przystojny strażak też ma za sobą nieudane małżeństwo; powziął mocne postanowienie, że miłosne relacje już nigdy nie znajdą się w obszarze jego zainteresowań. Zwłaszcza z kobietami przyzwyczajonymi do życia w luksusie.
Czy dwoje ludzi po przejściach będzie w stanie przezwyciężyć obawy i ponownie uwierzyć w miłość?
Kristen Ashley, autorka bestsellerów „New York Timesa”, po raz kolejny stworzyła opowieść pełną emocji, wzruszeń i nadziei, że nowy początek zawsze jest możliwy.

Rytm namiętności
Numer ISBN

978-83-287-2455-6

Wymiary

130x205

Oprawa

miękka ze skrzydełkami

Liczba stron

576

Język

polski

Podziel się opinią

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
ded4pht
ded4pht
ded4pht
ded4pht