Trwa ładowanie...
dhhuvpd
22-03-2016 00:00

Rutherford 3. Bramy Rutherford Park

książka
Oceń jako pierwszy:
dhhuvpd
Rutherford 3. Bramy Rutherford Park
Tytuł oryginalny

The Gates of Rutherford

Rok wydania
Autorzy
Wydawnictwo
Inne
Źródło: Inne

Charlotte Cavendish marzyła o swoim starym domu w Rutherford Park. Jest kwiecień 1917 roku. Ma dziewiętnaście lat. I wszystko powoli się zmienia. Na kontynencie wciąż szaleje wojna, na której walczy jej brat. Małżeństwo rodziców chwieje się w posadach, ponieważ jej matka uległa uroczemu Amerykaninowi, który cudem uniknął śmierci, gdy zatonął liniowiec „Lusitania”. William Cavendish powoli dochodzi do siebie po zwale serca i choć jego życie stało się pasmem udręk, wciąż zakłada tę samą maskę chłodnego arystokraty. Pocieszenie znajduje w swojej córce Louise.

Nie wszystko jednak jest ponure. Charlotte wychodzi za mąż za Prestona, niewidomego żołnierza, któremu pomagała wrócić do zdrowia. Jej rodzice nie mogą być bardziej szczęśliwi z tego powodu. Młody człowiek pochodzi z szanowanej i bogatej rodziny z hrabstwa Kent. Jest solidny i godny szacunku. Cavendishowie mają nadzieję, że będzie w stanie okiełznać ich upartą córkę.

Ale w miarę upływu czasu Charlotte dochodzi do wniosku, że tak naprawdę nie jest szczęśliwa. I dopiero zaczyna rozumieć powód, przez który tak czuje. Powód, którego nie śmie wyjawić rodzinie – a tym bardziej światu…

Rutherford 3. Bramy Rutherford Park
Numer ISBN

978-83-65282-48-4

Wymiary

145x215

Gatunek

Powieści i opowiadania

Oprawa

3

Liczba stron

400

Podziel się opinią

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dhhuvpd
dhhuvpd
dhhuvpd