Trwa ładowanie...
08-12-2016 11:58

Rozwiń swoją kreatywność

Kreatywność to twoje drugie imię? Handmade nie jest ci obcy? Od zawsze tworzysz dla siebie i dla innych? A może dopiero chcesz zacząć, ale nie wiesz od czego i potrzebujesz inspiracji? Jeśli na chociaż jedno z powyższych pytań odpowiedziałaś „tak”, musisz mieć te książki!

Rozwiń swoją kreatywnośćŹródło: Egmont
dj39y01
dj39y01

Kreatywność to twoje drugie imię?*Handmade* nie jest ci obcy? Od zawsze tworzysz dla siebie i dla innych? A może dopiero chcesz zacząć, ale nie wiesz od czego i potrzebujesz inspiracji? Jeśli na chociaż jedno z powyższych pytań odpowiedziałaś „tak”, musisz mieć te książki!

Moda na handmade obecna jest w naszej kulturze od dawna. Bardziej wartościowe są dla nas rzeczy, które wykonujemy własnoręcznie niż te, które kupujemy. Odkąd powszechne stało się posiadanie Instagrama czy Pinteresta i dzielenie się prywatnymi upodobaniami, zaczęliśmy zwracać większą uwagę na to, jak wyglądają urządzane przez nas wnętrza, częściej otaczamy się designerskimi produktami, chcemy wyglądać modnie, zależy nam też na tym, by nasze dzieci dorastały wśród rzeczy estetycznych. Ważne są dla nas materiały, z których dane produkty są wykonane, a często z myślą o ekologii wolimy wykorzystać stare rzeczy i dać im nowe życie niż wydawać pieniądze. Dzięki propozycjom Egmontu teraz każdy – nawet najbardziej kreatywny – pomysł będzie możliwy do zrealizowania.

* Wielka księga inspiracji* to siedemdziesiąt instrukcji pokazujących krok po kroku, jak zrobić coś z niczego. Dzięki niej samodzielnie urządzimy pokój i własnoręcznie wykonamy wspaniałe prezenty dla rodziny i przyjaciół! A wszystko dzięki blogerkom – Annie Jakubskiej i Ewie Rokitnickiej z Kokoshka.pl oraz Oldze Woźnickiej, autorce bloga O Manufaktura Handmade by Olga. Te trzy kreatywne kobiety, które od lat upiększają polską blogosferę i… rzeczywistość, postanowiły podzielić się swoim doświadczeniem, a książka jest tego efektem.

* Szkoła szycia* to podręcznik szycia dla początkujących, czyli zbiór prostych instrukcji i cennych porad dla wszystkich, którzy chcą poznać podstawy szycia. Oprócz tego w książce znajdziemy dwanaście sprawdzonych i wyjątkowych projektów do samodzielnego wykonania. Powłoczka na poduszkę, torba na ramię, pikowany patchwork czy inne modne własnoręcznie wykonane przedmioty to doskonały pomysł na niepowtarzalny prezent dla rodziny lub przyjaciół!

dj39y01
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dj39y01