Trwa ładowanie...
duife7a
09-12-2020 12:00

Rozkwit magii

książka
Oceń jako pierwszy:
duife7a
Rozkwit magii
Tytuł oryginalny

The Rise of Magicks

Forma wydania

Książka

Rok wydania
Autorzy
Kategoria
Wydawnictwo
Materiały prasowe
Źródło: Materiały prasowe

Nora Roberts, której powieści regularnie trafiają na pierwsze miejsce listy bestselerów „New York Timesa”, autorka Początku oraz Z krwi i kości, domyka swą najnowszą oszałamiającą trylogię, która zdaniem krytyków „dorównuje takim apokaliptycznym klasykom jak Bastion Stephena Kinga”.

Po tym, jak pandemia nazwana apokalipsą zniszczyła cywilizację, na świecie rozpowszechniła się magia, a Fallon Swift od dziecka poznawała jej zasady. Młoda kobieta nie zazna spokoju, dopóki nie uwolni ludzi, których rząd lub fanatyczni Wojownicy Czystości od lat odczłowieczają, bez ustanku ich ścigając bądź zamykając w laboratoriach. Fallon pragnie uratować nawet tych, którzy ze strachu lub słabości są współwinni tego zła – o ile, oczywiście, sami tego zechcą.

Umocniona więzią, która połączyła ją z walczącym u jej boku Duncanem, Fallon zdołała już uratować mnóstwo zmiennokształtnych, elfów i zwykłych ludzi. Teraz musi pomóc im uśmierzyć ból, jak również ponownie odkryć w sobie światło i wiarę. Bo choć od czasu narodzin jest Tą Jedyną, to nadal jest jedna. A mając stawić czoła dawnej nemezis, postanawiając zdobyć bastion przeciwnika i podążając za swoim przeznaczeniem – by wreszcie przywrócić mistyczną tarczę, która ongiś chroniła wszystkich – będzie potrzebowała za sobą armii...

Rozkwit magii
Numer ISBN

978-83-8177-442-0

Wymiary

135x215

Oprawa

miękka ze skrzydełkami

Liczba stron

496

Język

polski

duife7a

Podziel się opinią

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
duife7a
duife7a
duife7a
duife7a