Trwa ładowanie...
d1c3ty9
d1c3ty9

Rozeznawanie duchowe. Sztuka świadomego życia

książka
Oceń jako pierwszy:
Rozeznawanie duchowe. Sztuka świadomego życia
Tytuł oryginalny

God`s Voice Within

Forma wydania

Książka

Rok wydania
Autorzy
Kategoria
Wydawnictwo
Seria
Rozeznawanie duchowe. Sztuka świadomego życia
Materiały prasowe

W każdej sytuacji, czy to zwyczajnego dnia, czy w chwili podejmowania ważnej decyzji, w głowie i sercu słyszysz wiele głosów proponujących ci różne działania lub reakcje. Ignacjańska metoda rozeznawania uczy, jak dostroić swoje duchowe zmysły, aby skuteczniej rozpoznawać i podążać za głosem Dobrego Pasterza, odróżniając Jego głos od wszystkich innych.

Mamy skłonność traktować rozeznawanie jako podejmowanie decyzji, jednak jest ono czymś o wiele głębszym i szerszym niż zwykłe dokonywanie wyborów. Prawdziwe rozeznawanie uczy nas bowiem, jak rzetelnie oceniać sytuacje i problemy. Chodzi w nim zatem nie o to, co robić, ale kim być – osobą świadomą poruszeń, które prowadzą ku Bogu.

Mark E. Thibodeaux SJ jest jednym z najbardziej przyjaznych, serdecznych i przystępnych przewodników po regułach podejmowania decyzji, jakiego można sobie wyobrazić. James Martin SJ

Mark E. Thibodeaux SJ (ur. 1970) jest kierownikiem duchowym w jezuickim nowicjacie, a także uznanym ekspertem w dziedzinie modlitwy i rozeznawania duchowego. Jest też znanym mówcą i autorem książek Bóg i Ty. 34 drogi do lepszego życia, Boże, mam problemy, Tajemnica modlitwy. Przewodnik dla poszukujących Boga. Mieszka w Grand Coteau w stanie Luizjana.

Pierwsze wydanie tej książki ukazało się pod tytułem "Dobre i złe duchy w naszym życiu".

Rozeznawanie duchowe. Sztuka świadomego życia
Numer ISBN

978-83-277-1264-6

Wymiary

220x160

Oprawa

zintegrowana

Liczba stron

264

Język

polski

Podziel się opinią

Share
d1c3ty9
d1c3ty9
d1c3ty9
d1c3ty9
d1c3ty9