Trwa ładowanie...
d1k3j8c
15-04-2010 00:00

Rozbuchana wyobraźnia Olivii Joules

książka
Oceń jako pierwszy:
d1k3j8c
Rozbuchana wyobraźnia Olivii Joules
Tytuł oryginalny

Olivia Joules and the Overactive Imagination

Autorzy
Inne
Źródło: Inne

Oto Olivia Joules - nieustraszona, olśniewająco piękna, niezależna dziennikarka pisząca o sprawach związanych z modą i urodą, która niespodziewanie przeistacza się w super szpiega - nowa bohaterka na miarę XXI wieku, stworzona przez Helen Fielding, twórczynię Bridget Jones.

W palącym słońcu Miami, Los Angeles, królestwie implantów, na połyskliwych wodach Karaibów i pustyniach Arabii, Olivia Joules, uzbrojona w szpilkę do kapelusza, ostry jak brzytwa dowcip i stanik ze specjalnymi fiszbinami staje do walki z siłami terroru. Któraż dziewczyna oprze się uwodzicielskiemu, potężnemu Pierre'owi Ferramno - mężczyźnie ślącemu spojrzenia spod na wpół przymkniętych powiek, o nienagannym smaku, niewyobrażalnie bogatemu, posiadaczowi egzotycznych posiadłości w najdalszych zakątkach świata i wątpliwego francuskiego akcentu? Czy możliwe, aby tenże Ferrano był czołowym terrorystą dążącym do destrukcji zachodniego świata, ukrywającym się za zasłoną dymną wyśmienitych win, jachtów i aktorek łamane przez modelki? A może to jedynie bezpodstawne podejrzenia, wytwór rozbuchanej wyobraźni Olivii Joules?

Wraz z Olivią wybierz się na zapierającą dech w piersiach, przezabawną, szarpiącą nerwy wyprawę samolotem, motorową łodzią, helikopterem i konno, wraz z nią odwiedź luksusowe hotele, ekologiczny ośrodek wypoczynkowy i podwodną jaskinię w tym błyskotliwym, współczesnym thrillerze najwyższej klasy, od którego nie sposób się wprost oderwać.

Rozbuchana wyobraźnia Olivii Joules
Numer ISBN

83-7298-623-1

Wymiary

125x185

Gatunek

Powieści i opowiadania

Oprawa

1

Liczba stron

356

d1k3j8c

Podziel się opinią

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1k3j8c
d1k3j8c
d1k3j8c