Trwa ładowanie...
d2a6un0
d2a6un0

Romantyczne kłamstwa

książka
Oceń jako pierwszy:
Romantyczne kłamstwa
Tytuł oryginalny

Love Lies

Rok wydania
Autorzy
romantycze-klamstwa.jpg
"__wlasne

Dobiegająca trzydziestki Fern spostrzega, że jej życie, zwłaszcza osobiste, zmierza donikąd. Adam, z którym jest związana od czterech lat, nie kwapi się do deklaracji małżeńskich, a i dawna namiętność jakby nieco przygasła. Problemem jest też ciasne mieszkanie wynajmowane wspólnie z koleżanką i brak perspektyw na zmianę sytuacji. A czas płynie.

Na tydzień przed urodzinami zdesperowana Fern stawia Adamowi ultimatum – albo oświadczyny, albo rozstanie. Na romantyczny ślub jednak się nie zanosi. Wściekła i rozczarowana dziewczyna zamiast pierścionka dostaje w prezencie zaproszenie na koncert brytyjskiego idola popu, Scottiego Taylora.

Spotkanie z przystojnym gwiazdorem wywraca jej życie do góry nogami. Miłość od pierwszego wejrzenia, oświadczyny wygłoszone ze sceny w obecności wielotysięcznego tłumu – i nagle Fern ląduje w Los Angeles, wiodąc luksusowe życie w otoczeniu sławnych i bogatych. Trwają przygotowania do ślubu, wszystko się toczy jak w bajce. Ale czy to na pewno jej bajka? Fern musi się nad tym dobrze zastanowić…

Romantyczne kłamstwa
Numer ISBN

978-83-7508-322-4

Wymiary

125x195

Gatunek

Obyczajowe,Powieści i opowiadania

Oprawa

3

Liczba stron

424

Podziel się opinią

Share
d2a6un0
d2a6un0
d2a6un0
d2a6un0