Trwa ładowanie...
d1scm3t

Rhonda Byrne

Facebook.com
Źródło: Facebook.com

Rhonda Byrne jest producentką telewizyjną oraz lubianą pisarką, zainteresowana filozofią pozytywnego myślenia i jej wpływem na ludzkie działania.

Rhonda Byrne – życiorys

Rhonda Byrne przyszła na świat w Australii. Karierę rozpoczynała jako producentka radiowa, kolejno zmieniła branżę na telewizyjną. Po śmierci ojca w 2004 roku popadła w depresję. Dzięki córce Rhonda Byrne odkryła siłę pozytywnego myślenia oraz prawo przyciągania – siłę, która opiera się przede wszystkim na wiedzy o ludzkiej świadomości i wierze we własny sukces (albo i porażkę).

Rhonda Byrne – książka i film

W 2006 roku Rhonda Byrne wraz z Paulem Harringtonem wyprodukowała film dokumentalny ”Sekret”. Ściągnął on na siebie falę krytyki, był oceniany jako ogłupiający oraz niebezpieczny, ale przyciągnął uwagę Oprah Winfrey czy Ellen DeGeneres. Rhonda Byrnes napisała książkę pod tym samym tytułem, a potem kilka kolejnych. Odniosły one spory sukces komercyjny na świecie. Książka ”Sekret” została światowym bestsellerem, który rozszedł się w przeszło 20 mln egzemplarzy i został przetłumaczony na 50 języków.

Rhonda Byrne
Data urodzenia

26.08.1945

Miejsce urodzenia

Melbourne, Australia

Bibliografia
d1scm3t

Podziel się opinią

1

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1scm3t
d1scm3t
d1scm3t