Trwa ładowanie...
d3j6hk9
10-08-2023 12:41

Rey Blanco. Biały Król

książka
Oceń jako pierwszy:
d3j6hk9
Rey Blanco. Biały Król
Tytuł oryginalny

Rey blanco

Forma wydania

Książka

Rok wydania
Autorzy
Kategoria
Wydawnictwo
Seria
Materiały prasowe
Źródło: Materiały prasowe

KONIEC TO DOPIERO POCZĄTEK

„Mam nadzieję, że o mnie nie zapomniałaś. Zagramy?”

Kiedy Antonia Scott otrzymuje tę wiadomość, doskonale wie, kto ją wysłał. Wie też, że w tej grze prawie nie da się wygrać. A Antonia nie lubi przegrywać.

Uciekała, ale rzeczywistość w końcu ją dogoniła. Antonia ma czarny pas w okłamywaniu samej siebie, ale teraz jest dla niej jasne,
że jeśli przegra tę bitwę, przegra całą wojnę.

– Królowa to najsilniejsza figura na szachownicy – mówi Biały Król. – Ale bez względu na to, jak jest silna, nie może zapominać,
że zawsze jest ręka, która ją przesuwa.

– To się jeszcze okaże – odpowiada Antonia.


Zakończenie trylogii jest idealne! Wszystko do siebie pasuje… choć czeka na was kilka niespodzianek...
Xavi/goodreads

Bez wątpienia najlepsza książka z trylogii, super wciągająca i dynamiczna. Narracja jest jeszcze bardziej zwinna niż w poprzednich. To było spektakularne.
Christie/goodreads

Rey Blanco. Biały Król to finałowy tom serii hiszpańskich thrillerów, doskonale przyjętej przez polskich czytelników. Trylogia Reina Roja. Czerwona Królowa, Loba Negra. Czarna Wilczyca i Rey Blanco. Biały Król to sensacyjny fenomen, który przyciągnął miliony czytelników. Hiszpański bestseller, sprzedany do ponad 17 krajów.


Największa magiczna sztuczka w historii thrillerów!
ABC

Wszystkie postaci doprowadzone są na skraj wytrzymałości.
Jesús de Matías Batalla

BIOGRAM
Juan Gómez-Jurado urodził się 16 grudnia 1977 roku w Madrycie. Ukończył dziennikarstwo na madryckim Uniwersytecie San Pablo, pracował w różnych stacjach radiowych i telewizyjnych oraz w gazetach, współpracował też z takimi magazynami jak „Jot Down” czy „The New York Times Book Review”. Jego powieści kryminalne odniosły wielki sukces i zostały przetłumaczone na 40 języków. W Polsce ukazały się wcześniej: Szpieg Boga, Emblemat zdrajcy, Kontrakt z Bogiem, Legenda o złodzieju oraz Pacjent.
W 2023 roku nakładem Wydawnictwa SQN ukazała się trylogia thrillerów z serii „Antonia Scott”: Reina Roja. Czerwona Królowa, Loba Negra. Czarna Wilczyca i Rey Blanco. Biały Król.

Rey Blanco. Biały Król
Numer ISBN

978-83-8210-711-1

Wymiary

140x205

Oprawa

miękka ze skrzydełkami

Liczba stron

528

Język

polski

Podziel się opinią

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3j6hk9
d3j6hk9
d3j6hk9
d3j6hk9