Trwa ładowanie...
dmqtz2a
02-11-2023 11:20

Rak jelita grubego 2. Wybrane zagadnienia. W gabinecie lekarza specjalisty

książka
Oceń jako pierwszy:
dmqtz2a
Materiały prasowe
Źródło: Materiały prasowe

Od pierwszego wydania monografii minęły 3 lata. W tym czasie pojawiły się nowe informacje, zwłaszcza dotyczące leczenia. Opublikowano wyniki badań oceniających wartość m.in. całkowitego leczenia przedoperacyjnego u chorych na raka odbytnicy, immunoterapii, chemioterapii neoadiuwantowej u chorych na operacyjnego raka okrężnicy oraz nowych możliwości leczenia paliatywnego z wykorzystaniem terapii antyangiogennej.
Stanowiło to uzasadnienie dla dokonania uaktualnienia treści i opracowania drugiego wydania, w którym ponadto umieszczono nowy rozdział dotyczący miejscowego wykorzystania leków cytotoksycznych podczas chemioterapii dootrzewnowej w hipertermii oraz chemioembolizacji przeztętniczej.
Mamy nadzieję, że drugie wydanie tej publikacji spełni Państwa oczekiwania i będzie przydatne w codziennej praktyce lekarskiej oraz przełoży się na poprawę jakości opieki nad pacjentami z rakiem jelita grubego.
Publikacja dedykowana jest przede wszystkim onkologom klinicznym, ale poruszane tematy zainteresują także chirurgów i lekarzy POZ.

Rak jelita grubego 2. Wybrane zagadnienia. W gabinecie lekarza specjalisty
Numer ISBN

978-83-01-23202-3

Wymiary

150x235

Oprawa

miękka

Liczba stron

200

Język

polski

Podziel się opinią

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dmqtz2a
dmqtz2a
dmqtz2a
dmqtz2a